Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. (/Temat-Poradnik-oraz-nisza-Jak-zarabiac-duze-pieniadze-aktywna-praca-113796)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Pmxq - 19-05-2015 10:13

Bot nie zawiera żadnych wirusów ( tak jak chłopaki pisali że coś im wykrywa, fałszywy alarm waszego antywira, często się tak dzieje przy oprogramowaniu, które nie pochodzi z oficjalnych źródeł tylko jest pisane przez kogoś ), ale niestety jest niedopracowany i chyba się nie da z niego normalnie korzystać Big Grin przynajmniej ja próbowałem przez dobrą godzinę, testowałem wszystkie ustawienia i nic, bot wysyła za szybko wiadomości i w zasadzie ciężko to ustawić żeby ktoś się nie zczaił że wiadomość wysyła jakiś automat Smile no nic, poczekam na ewentualne poprawki bota i ostatnią aktualizacje, jeżeli nic się nie zmieni to się wycofuję z tego interesu, bo wydałem 35zł a nie zarobiłem w zasadzie nic Tongue oczywiście nie twierdzę że sposób przedstawiony w poradniku nie przyniesie zysku, bo jest w nim potencjał, aczkolwiek nie podejdzie każdemu ( mi np. nie podszedł, wolę działać w inny sposób Big Grin ) no ale zobaczymy Wink


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - Dk2RR - 19-05-2015 10:43

Proszę: http://pl.tinypic.com/r/m8z5p1/8

Jak widać czas działa.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 19-05-2015 10:48

Hey, ponieważ dużo ludzi miało problem z botem dzisiaj wieczorem będzie jego aktualizacja. Pamiętajcie również o aktualizacji która ma pojawić się w piątek.
Mam nadzieje że każdy będzie zadowolony, jeszcze raz przepraszam za zaistniały problem Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - supercola - 19-05-2015 10:55

Czekam Wink Czas u mnie jak i u innych nie dziala, wiec Prosze o podeslanie nowego w aktualizacji Wink Czekam Wink


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - szyweg - 19-05-2015 11:10

Na pierwszym bocie u mnie wszystko działało. Dostałem aktualizacje i nadal wszystko działa. Ludzie ja nie wiem. Czy wy to odpalacie na nintendo czy comodorach ?


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - EpicBlank - 19-05-2015 11:34

Cóż, większej części osób działa, no ale cóż, chce by każdy z moich klientów był zadowolony Smile
Jak mówiłem, dzisiaj wieczorem aktualizacja! ^^


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - broofie - 19-05-2015 11:52

Ja moge sprzedac informacje (czytaj dostep) do bota dzialajacy na wiekszosci jesli nie wszystkich stronach.


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - supercola - 19-05-2015 12:34

No ja Proszę o aktualizację .. Smile


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - eciver - 19-05-2015 14:03

(19-05-2015 10:48)EpicBlank napisał(a):  Hey, ponieważ dużo ludzi miało problem z botem dzisiaj wieczorem będzie jego aktualizacja. Pamiętajcie również o aktualizacji która ma pojawić się w piątek.
Mam nadzieje że każdy będzie zadowolony, jeszcze raz przepraszam za zaistniały problem Smile
Co będzie w piątkowej aktualizacji? Bot? Poradnik? Wink


RE: [Poradnik oraz nisza] Jak zarabiać duże pieniądze, aktywna praca. - roko1992 - 19-05-2015 14:04

Do kitu ten bot.....cały czas łaczy sie z tymi samymi osobami..napisze jedno zdanie i obcy rozłącza sie