Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 17-03-2019 10:55

3 strony bezsensownego postów później..
Czytałem tylko do momentu wypowiedzi expertów od narodowości :DDD i musiałem przewinąć do teraz Big Grin

A na poważnie to ja tez poprosze zaproszenie do the street Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - imperator123 - 17-03-2019 11:23

Jak to jest teraz z greenpanthera?
Na zagranicznych stronach jest wysyp opini, że nie płacą. - z przeciąu dwóch miesięcy


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 17-03-2019 12:21

(17-03-2019 11:23)imperator123 napisał(a):  Jak to jest teraz z greenpanthera?
Na zagranicznych stronach jest wysyp opini, że nie płacą. - z przeciąu dwóch miesięcy
Ostatnio na polskim blogu widziałam potwierdzenie wypłaty z Greenpanthery z dnia 19.02.2019r., więc raczej nie powinno dziać się nic złego w tej kwestii, chociaż oczywiście takie sygnały zawsze mogą być nieco niepokojące. Jeśli dobrze kojarzę, chłopak prowadzący ten blog jest również tutaj na forum, więc może wypowie się dokładniej w tym temacie Smile



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 17-03-2019 13:45

Jakby co z dziennika ja nie rezygnuję. Tylko z tego forum the street Smile Dziękuję innym za wsparcie.

A co do greenpanthery to na innym podobnym forum jak tu taki jeden ma często wypłaty i cały czas dostaję widzę.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Owl_ - 18-03-2019 01:29

(17-03-2019 12:21)Marta. napisał(a):  
(17-03-2019 11:23)imperator123 napisał(a):  Jak to jest teraz z greenpanthera?
Na zagranicznych stronach jest wysyp opini, że nie płacą. - z przeciąu dwóch miesięcy
Ostatnio na polskim blogu widziałam potwierdzenie wypłaty z Greenpanthery z dnia 19.02.2019r., więc raczej nie powinno dziać się nic złego w tej kwestii, chociaż oczywiście takie sygnały zawsze mogą być nieco niepokojące. Jeśli dobrze kojarzę, chłopak prowadzący ten blog jest również tutaj na forum, więc może wypowie się dokładniej w tym temacie Smile

Cześć Marta, potwierdzam - 19.02.2019r otrzymałem wypłatę z GreenPanthera na PayPal. Czekałem na nią 4 dni. Mój dowód wypłaty można zobaczyć tutaj <<--


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 18-03-2019 15:11

@Owl_ powiedz mi proszę, czy jesteś też w panelu Clixsense? Jeśli tak, jak godzisz wypełnianie ankiet i tu i tam? Bo wiem, że one się gryzą. Jak jestem w clix i od tego czasu nie łapię się już do ankiet w panterze tj. od 3 m-cy.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Korali - 18-03-2019 18:45

(18-03-2019 15:11)kamys0 napisał(a):  @Owl_ powiedz mi proszę, czy jesteś też w panelu Clixsense? Jeśli tak, jak godzisz wypełnianie ankiet i tu i tam? Bo wiem, że one się gryzą. Jak jestem w clix i od tego czasu nie łapię się już do ankiet w panterze tj. od 3 m-cy.

Witajcie Smile Jam szczypiorek w ankietach. W zasadzie wypełniam je od kilku dni, ale od ca 1,5 m-ca podczytywałam różne tematyczne strony (głównie zagraniczne).

W odpowiedzi na Twoje pytanie (skierowane nie do mnie, wieeeem Wink podzielę się wskazówkami zaczytanymi tu i tam. Podobno pomagają:

1. różne adresy mail dla GP i Clixsense
2. wypełnianie w różnych przeglądarkach
3. częste czyszczenie ciastek (ja to robię po każdej sesji; chyba nadgorliwość)

Pozdrawiam serdecznie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 18-03-2019 19:55

Kure ale dzisiaj było ankiet 5 na clixsine zrobiłem i 4 na innych panelach uf
a z GP chyab zrezygnuje dużo odrzuca szkodo powoli czasu bo jednak strata czasu przy tej ilości odrzuceń jest dość duża
i odpuszcze sobie jeszcze jakiś słaby panel i wezme jakieś nowe


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Owl_ - 19-03-2019 08:34

(18-03-2019 15:11)kamys0 napisał(a):  @Owl_ powiedz mi proszę, czy jesteś też w panelu Clixsense? Jeśli tak, jak godzisz wypełnianie ankiet i tu i tam? Bo wiem, że one się gryzą. Jak jestem w clix i od tego czasu nie łapię się już do ankiet w panterze tj. od 3 m-cy.

@Kamys0 , wypełniam ankiety zarówno w GreenPanthera, jak i w ClixSense. Oczywiście wiele ankiet z rotatorów może się powtarzać i gryźć Wink Ja natomiast się tym nie przejmuję i nie bawię się też w jakieś kalkulacje, gdzie ankiety są bardziej opłacalne lub mniej.

Wypełniam po prostu najpierw te, które prędzej do mnie dotrą. A więcej ankiet udaje mi się ostatnio ukończyć w GrennPanthera niż ClixSense. Być może dlatego, że ankiety z GreenPathera przychodzą do mnie na maila, a w ClixSense loguję się tylko raz dziennie, pod koniec dnia (nie ustawiłem sobie wysyłki na maila). W GreenPanthera wychodzi mi średnio 0,622 $ za pojedynczą ankietę.

PS. Mam też różne maile w obu programach, natomiast w żonglowanie przeglądarkami się nie bawię, ponieważ mi się nie chce Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 19-03-2019 22:02

Ostatnio mam więcej cos ankiet z clixsense niz na meil z paneli
Dzisiaj zrobiłam:
4 ankiety clixsense za łącznie 2,36$ i będzie bonus 0,33$ - stan konta 11,87$
2 ankiety z prolific za 1,25 funta i 2,50 funta (jeszcze nie doliczone) - stan konta 3,14 funta

[Obrazek: csb19.png]

I dzisiejsza wypłata z opinie Smile

[Obrazek: opinie19-03.png]

(18-03-2019 18:45)Korali napisał(a):  
(18-03-2019 15:11)kamys0 napisał(a):  @Owl_ powiedz mi proszę, czy jesteś też w panelu Clixsense? Jeśli tak, jak godzisz wypełnianie ankiet i tu i tam? Bo wiem, że one się gryzą. Jak jestem w clix i od tego czasu nie łapię się już do ankiet w panterze tj. od 3 m-cy.

Witajcie Smile Jam szczypiorek w ankietach. W zasadzie wypełniam je od kilku dni, ale od ca 1,5 m-ca podczytywałam różne tematyczne strony (głównie zagraniczne).

W odpowiedzi na Twoje pytanie (skierowane nie do mnie, wieeeem Wink podzielę się wskazówkami zaczytanymi tu i tam. Podobno pomagają:

1. różne adresy mail dla GP i Clixsense
2. wypełnianie w różnych przeglądarkach
3. częste czyszczenie ciastek (ja to robię po każdej sesji; chyba nadgorliwość)

Pozdrawiam serdecznie


No jakieś to rozwiązanie jest, ale nie wiadomo jeszcze jak przy stałym IP.
A co do czyszczenia ciasteczek to niezbyt lubie z uwagi, że wszędzie mam zapamietane hasła i lubie logować się automatycznie a nie za każdym razem wpisywać.
Chyba, że greenpanthera robić na telefonie wtedy inny internet, ale wtedy nastawić się, że część ankiet się nie uda, bo nie wszystkie mozna robic na telefonie.