Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - TanieAukcje - 10-11-2014 00:06

(09-11-2014 23:49)Ando napisał(a):  Moment moment. To jest szukanie powodu na siłę biorąc pod uwagę fakt, że kliknęły w to 2 osoby (komentarze pod tematem) a temat zgłosiłem do zamknięcie 24h po jego założeniu.

W takim razie przemiło z waszej strony, że od razu nie blokujecie kontynuowania pozyskiwania dla Was klientów tylko czekacie aż ktoś zleci wypłatę i uzbiera minimum (lub więcej). Nie ma to jak darmowa reklama.

Niestety na tą chwilę absolutnie nie mogę polecić.

Nie kontrolujemy ruchu w czasie rzeczywistym ze względu na jego ilość. Partner jest weryfikowany dopiero podczas wypłaty. To nie jest szukanie powodu na siłę, nie chodzi wyłącznie o zacytowany post. Stwierdziliśmy nieprawidłowości w związku z większością wygenerowanego ruchu.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Ando - 10-11-2014 00:13

Nie ma sprawy. Wszystko jasne.

Pozdrawiam naiwnych, którzy myślą, że zarobią kokosy. Oczywiście to tylko moja opinia (do tego w końcu służy forum) i możecie próbować pokerface


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Vertired - 10-11-2014 00:24

(10-11-2014 00:13)Ando napisał(a):  Nie ma sprawy. Wszystko jasne.

Pozdrawiam naiwnych, którzy myślą, że zarobią kokosy. Oczywiście to tylko moja opinia (do tego w końcu służy forum) i możecie próbować pokerface

Kokosów nie zarobisz nigdzie. 4 wypłata wypłacona. Dla mnie na plus. 0 problemów.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - TanieAukcje - 10-11-2014 00:57

(10-11-2014 00:24)Vertired napisał(a):  
(10-11-2014 00:13)Ando napisał(a):  Nie ma sprawy. Wszystko jasne.

Pozdrawiam naiwnych, którzy myślą, że zarobią kokosy. Oczywiście to tylko moja opinia (do tego w końcu służy forum) i możecie próbować pokerface

Kokosów nie zarobisz nigdzie. 4 wypłata wypłacona. Dla mnie na plus. 0 problemów.

Poniżej zamieszczamy screen z PP jednego z najwydajniejszych partnerów. Mamy nadzieję, że będzie to motywacja dla każdego partnera, i dowód że można.

[attachment=2842]


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - AnnaKa - 10-11-2014 05:39

Też mogę zrobić dowód że wypłacacie mi po 1k dziennie Smile i myślę że to i tak nie będzie dobry dokument w dzisiejszych czasach. Według mnie najlepszym dowodem byłoby jakby ktoś z forum dodał wypłatę od Was.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Vertired - 10-11-2014 08:08

(10-11-2014 05:39)AnnaKa napisał(a):  Też mogę zrobić dowód że wypłacacie mi po 1k dziennie Smile i myślę że to i tak nie będzie dobry dokument w dzisiejszych czasach. Według mnie najlepszym dowodem byłoby jakby ktoś z forum dodał wypłatę od Was.

Przecież są zamieszczone 3 dowody w galerii. Aero2 wrzucił jedną, ja jedną i jeszcze ktoś tam, nie pamiętam kto. Dowody wypłaty istnieją. Nie rozumiem tego postu.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - sanej123 - 10-11-2014 08:19

Śmiech na sali! O to moje wypłaty..
http://screenshooter.net/100530622/gtwncif
150 zł w dwóch wypłatach z czego obie odrzucone. Serdecznie nie polecam tej strony. Ukryte haczyki, regulamin którego nie ma!. Bardzo ciężko jest odnaleźć regulamin na tej stronie o ile on w ogóle istnieje. Nie ma najmniejszej wzmianki o tym jaki musi być przychód z moich klików żeby strona wypłacała pieniądze! Najlepsze jest to że dowiadujesz się o tym przy samej wypłacie, czyli właściciele strony zyskują na tym całkiem nieźle. 3,5k kliknięć neutralnych osób za 0 zł? Takie rzeczy tylko w Tanieaukcje.com! Nie dajcie się nabierać, OSZUŚCI!


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - raluh - 10-11-2014 08:24

No i sie zaczeło Big Grin po 10-20 zł wypłacali Big Grin przyszło wiecej uzytkowników admin nie ma zczego wypłacić Big Grin szybko sie pozbierali z interesem Tongue


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - sanej123 - 10-11-2014 08:25

Bardzo proszę właściciela strony Tanieaukcje.com o wskazanie WIDOCZNEGO miejsca, w którym widnieje wzmianka że moja wypłata może zostać odrzucona, oraz uargumentowanie tego otóż zdarzenia, w OPARCIU O REGULAMIN.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 10-11-2014 08:43

Ktoś ma wypłatę Oczekuje od wczoraj?