Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jura-Park - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jura-Park (/Temat-Jura-Park-95694)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - rogrip - 21-08-2014 00:05

(20-08-2014 22:22)silverc napisał(a):  Jeżeli dobrze zrozumiałem to od teraz wszystkie wypłaty manualne oraz minimum do wypłaty to 10$

Tak jest kolego:lol
[Obrazek: smiechu_warte_jura_park.jpg]
Niedługo, żeby wypłacić coś z tej gry to trzeba będzie stanąć na głowie, trzymać w zębach majtki i zrobić sobie zdjęcie , a potem je wysłać na maila
[email protected] , żeby dostać kasę. A tak na serio to zarówno wam współczuje jak i się cieszę, że nie zdobyłem kasy żeby w to coś zainwestować, bo z tego co widzę to oni mają może i zamiar być online 2 lata ale w taki sposób napewno tego nie zrobią. Najpierw zjebali bonus z 55% na 10% teraz jakieś minima do wypłaty , a potem co >>> ?> czas oczekiwania 2 tygodnie. Jednym słowem szkoda czasu i pieniędzy na tą grę, oczywiście to moje odczucie, ale jak pewnie każdy z was zauważył gra idzie w druga stronę(Wpłaty praktycznie stoją w miejscu,wypłaty też teraz będą troszkę opóźnione, coraz mniej osób się rejestruje, same kłopoty, jak nie to to tamto)Problemy z wypłatami, niby jakie skoro każda tego typu gra wypłaca, cały czasBig Grin
Ja tam zostaję przy Goldenchase.net oraz Farm-Tree.com i choćby miało paść nawet jutro a jura-park być 2 lata w tą gre nie włoże nawet 1 złamanego $




Odp: RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - Shadow271 - 21-08-2014 07:26

(21-08-2014 00:05)rogrip napisał(a):  
(20-08-2014 22:22)silverc napisał(a):  Jeżeli dobrze zrozumiałem to od teraz wszystkie wypłaty manualne oraz minimum do wypłaty to 10$

Tak jest kolego:lol
[Obrazek: smiechu_warte_jura_park.jpg]
Niedługo, żeby wypłacić coś z tej gry to trzeba będzie stanąć na głowie, trzymać w zębach majtki i zrobić sobie zdjęcie , a potem je wysłać na maila
[email protected] , żeby dostać kasę. A tak na serio to zarówno wam współczuje jak i się cieszę, że nie zdobyłem kasy żeby w to coś zainwestować, bo z tego co widzę to oni mają może i zamiar być online 2 lata ale w taki sposób napewno tego nie zrobią. Najpierw zjebali bonus z 55% na 10% teraz jakieś minima do wypłaty , a potem co >>> ?> czas oczekiwania 2 tygodnie. Jednym słowem szkoda czasu i pieniędzy na tą grę, oczywiście to moje odczucie, ale jak pewnie każdy z was zauważył gra idzie w druga stronę(Wpłaty praktycznie stoją w miejscu,wypłaty też teraz będą troszkę opóźnione, coraz mniej osób się rejestruje, same kłopoty, jak nie to to tamto)Problemy z wypłatami, niby jakie skoro każda tego typu gra wypłaca, cały czasBig Grin
Ja tam zostaję przy Goldenchase.net oraz Farm-Tree.com i choćby miało paść nawet jutro a jura-park być 2 lata w tą gre nie włoże nawet 1 złamanego $

Wypłaty są manualne, ponieważ były problemy z automatycznymi, a minimum, żeby nie dostawali zleceń wypłaty po 0,01 od tych samych osób kilka razy dziennie. Jak naprawią będa wypłaty instant


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - rogrip - 21-08-2014 10:13

(21-08-2014 07:26)Shadow271 napisał(a):  
(21-08-2014 00:05)rogrip napisał(a):  
(20-08-2014 22:22)silverc napisał(a):  Jeżeli dobrze zrozumiałem to od teraz wszystkie wypłaty manualne oraz minimum do wypłaty to 10$

Tak jest kolego:lol
[Obrazek: smiechu_warte_jura_park.jpg]
Niedługo, żeby wypłacić coś z tej gry to trzeba będzie stanąć na głowie, trzymać w zębach majtki i zrobić sobie zdjęcie , a potem je wysłać na maila
[email protected] , żeby dostać kasę. A tak na serio to zarówno wam współczuje jak i się cieszę, że nie zdobyłem kasy żeby w to coś zainwestować, bo z tego co widzę to oni mają może i zamiar być online 2 lata ale w taki sposób napewno tego nie zrobią. Najpierw zjebali bonus z 55% na 10% teraz jakieś minima do wypłaty , a potem co >>> ?> czas oczekiwania 2 tygodnie. Jednym słowem szkoda czasu i pieniędzy na tą grę, oczywiście to moje odczucie, ale jak pewnie każdy z was zauważył gra idzie w druga stronę(Wpłaty praktycznie stoją w miejscu,wypłaty też teraz będą troszkę opóźnione, coraz mniej osób się rejestruje, same kłopoty, jak nie to to tamto)Problemy z wypłatami, niby jakie skoro każda tego typu gra wypłaca, cały czasBig Grin
Ja tam zostaję przy Goldenchase.net oraz Farm-Tree.com i choćby miało paść nawet jutro a jura-park być 2 lata w tą gre nie włoże nawet 1 złamanego $

Wypłaty są manualne, ponieważ były problemy z automatycznymi, a minimum, żeby nie dostawali zleceń wypłaty po 0,01 od tych samych osób kilka razy dziennie. Jak naprawią będa wypłaty instant
Witam a to się okaże, według mnie to zagranie, tylko po to, żeby zyskać na czasie i nie dać drobnicy, za bardzo zarobić.To tak jak z min w Marketglory, po pewnym czasie większość osób zrezygnuje,bo mało kto ma takie samozaparcie żeby je uzbierać, a gra będzie happy, że ma kasę za freeTongue
P.S jakoś inni nie maja żadnych Pinów, duperel ów, i nie wypłacają takich śmiesznych kwot dziennie jak 100$ tylko tysiące i problemów tez nie ma tylko JUra-Park, nie żebym kogoś zniechęcał do tej gry.Każdy zrobi jak uważa, bo w końcu Bozia, uczynił nas istotami myślącymi i dał nam Mózg,wiec czasem powinniśmy go użyć, nie koniecznie w tym przypadkuTongue



RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - kolorpurpury - 21-08-2014 10:22

Byleby tylko wypłacali jak najdłużej.


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - Halunek - 21-08-2014 17:46

działa wam strona?


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - Shadow271 - 22-08-2014 12:30

(21-08-2014 17:46)Halunek napisał(a):  działa wam strona?

działa


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - ToxicIce - 24-08-2014 08:24

No i proszę co za niespodziewanka, wprowadzili Payment Points


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - overlord25 - 24-08-2014 08:42

Szkoda czasu na takie strony po wpadce z goldenchase goldencowns albo farm tree kasy pewnie nie odzyskacieTongue
Przynajmniej autor tematu sobie zarobiłTongue


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - kolorpurpury - 24-08-2014 12:17

(24-08-2014 08:42)overlord25 napisał(a):  Szkoda czasu na takie strony po wpadce z goldenchase goldencowns albo farm tree kasy pewnie nie odzyskacieTongue
Przynajmniej autor tematu sobie zarobiłTongue

Goldenchase zapłaciło mnóstwo kasy użytkownikom a fakt, że taka strona nie jest wieczna chyba jest jasny i zrozumiały. Nie wiem czy ktoś się łudził, że może być inaczej.. Goldenchase teraz próbuje sposobów, żeby przedłużyć ten biznes ale idzie ku końcowi. Farm-tree miało jakieś problemy z domeną i teraz mają nową i może nadal będą wypłacać. Golden-cows sprawdzę czy nadal płaci za jakieś 3-4 dni jak uzbieram minimum. Być może mieli tylko jakiś atak na stronę albo błędy w skrypcie i im się posypało wtedy.

Jest jeszcze kilka innych mniej lub bardziej popularnych stron. Każda taka strona to oczywiście ryzyko. Jest na przykład goldenbirds, które jest wypłacalne już dość długo, jest cold-kingdom (czy wypłacają sprawdzę dzisiaj / jutro)
Jest goldsea, też sprawdzę czy płacą za jakiś czas (na niektórych można bez wpłacania zarobić kilka centów)

Inwestycja w takie strony zawsze wiąże się z ryzykiem utraty kasy ale jak na razie nie przejechałem się na żadnej. Na goldenchase odzyskałem wkład prawie 2,5 krotnie, Jurapark na razie działa, farm-tree prawdopodobnie też popłaci trochę, golden-cows zobaczymy ale nadal działa, goldenbirds - płaci.

Przejechałem się za to np. na bannersbroker, które tak pięknie płaciło wszystkim, póki ja nie kupiłem pakietu, na kilku hyipach (na szczęście grosze) a na tego typu stronach jeszcze nie. Zobaczymy kilka z nich za jakiś czas Smile


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - rogrip - 25-08-2014 02:02

(24-08-2014 12:17)kolorpurpury napisał(a):  
(24-08-2014 08:42)overlord25 napisał(a):  Szkoda czasu na takie strony po wpadce z goldenchase goldencowns albo farm tree kasy pewnie nie odzyskacieTongue
Przynajmniej autor tematu sobie zarobiłTongue

Goldenchase zapłaciło mnóstwo kasy użytkownikom a fakt, że taka strona nie jest wieczna chyba jest jasny i zrozumiały. Nie wiem czy ktoś się łudził, że może być inaczej.. Goldenchase teraz próbuje sposobów, żeby przedłużyć ten biznes ale idzie ku końcowi. Farm-tree miało jakieś problemy z domeną i teraz mają nową i może nadal będą wypłacać. Golden-cows sprawdzę czy nadal płaci za jakieś 3-4 dni jak uzbieram minimum. Być może mieli tylko jakiś atak na stronę albo błędy w skrypcie i im się posypało wtedy.

Jest jeszcze kilka innych mniej lub bardziej popularnych stron. Każda taka strona to oczywiście ryzyko. Jest na przykład goldenbirds, które jest wypłacalne już dość długo, jest cold-kingdom (czy wypłacają sprawdzę dzisiaj / jutro)
Jest goldsea, też sprawdzę czy płacą za jakiś czas (na niektórych można bez wpłacania zarobić kilka centów)

Inwestycja w takie strony zawsze wiąże się z ryzykiem utraty kasy ale jak na razie nie przejechałem się na żadnej. Na goldenchase odzyskałem wkład prawie 2,5 krotnie, Jurapark na razie działa, farm-tree prawdopodobnie też popłaci trochę, golden-cows zobaczymy ale nadal działa, goldenbirds - płaci.

Przejechałem się za to np. na bannersbroker, które tak pięknie płaciło wszystkim, póki ja nie kupiłem pakietu, na kilku hyipach (na szczęście grosze) a na tego typu stronach jeszcze nie. Zobaczymy kilka z nich za jakiś czas Smile

A to ciota jebana z farm-tree wrócił tylko po to żeby mu kasę odblokowali, bo dużo użytkowników złożyło skargę. Ja sam tak zrobię jak ja nie będę miał to i on też nie dostanie
"The last 48 hours, my domain has problems, I had to change it to farm-tree.org, I am very sorry, now if you have questions about your account ,please contact me, about payments, some people complain to payeer that my site is not running, so I can not take out the money, please believe that I am a sincere webmaster, thank you, i am trying to contact payeer support.
"
Btw wypłacić nadal nie można i niech nie gada że miał jakieś problemy z domeną, bo jakoś tamta wsytawił na sprzedaż. Mam nadzieję że mu jej nie odblokują a może i mi się uda odzyskać jakimś cudem moją kasę. Kto stracił radzę zrobić to samo co inni napisać do Payyera na tego goscia, to może nam oddadzą kasę