Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



Odp: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Lami - 27-08-2014 10:27

Nie, to tylko warunek, że musisz posiadać 2500 BAP, śmiało kupuj.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - haha40027 - 27-08-2014 11:04

(27-08-2014 10:17)IaaX96 napisał(a):  Mam do Was pytanie. Mianowicie, czy jak wykupie ten pakiet za 0.05$ na otrzymywanie reklam z recyklingu to odbierze mi 2500 BAP ?

Nie. To jest pewne minimum, kiedy dopiero można to wykupić Smile
Ty płacisz tylko 0,05$
@edit
Sorry za powtórzenie, nie widziałem kolejnej strony Tongue


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - imagri - 27-08-2014 11:19

Witam. Chciałbym zainwestować w PaidVerts i mam kilka pytań.
1. Czy wcześniej już istniały takie serwisy, ile się trzymały?
2. Czy zwrot 147% jest bliżej określony(z tego co wyczytałem około 40 dni, to prawda?)?
3. Jak wygląda przewalutowanie w PayPal, bo nigdy nie używałem?(opłaty, czas transakcji)
Pozdrawiam Smile


Odp: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Lami - 27-08-2014 11:30

Ja w moim przypadku po zainwetowaniu $1 miałemm go po 10 dniach. Co do pozostałych pytań poczekamy na kogoś z większą wiedzą.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 27-08-2014 13:18

(27-08-2014 11:19)imagri napisał(a):  Witam. Chciałbym zainwestować w PaidVerts i mam kilka pytań.
1. Czy wcześniej już istniały takie serwisy, ile się trzymały?
2. Czy zwrot 147% jest bliżej określony(z tego co wyczytałem około 40 dni, to prawda?)?
3. Jak wygląda przewalutowanie w PayPal, bo nigdy nie używałem?(opłaty, czas transakcji)
Pozdrawiam Smile

1. Istniały i istnieją takie serwisy typu revenue share. To zależy kto je prowadzi, ten akurat jest prowadzony przez admina Jo, który ma "smykałkę" do prowadzenia tego typu projektów. Jego MTV funkcjonuje ponad 2 lata już.

2. Naliczenia są różne, raz lepsze, raz słabsze, ale ogólnie to dzienny zwrot koło 3%. To miesiąc, półtora m-c.

3. Płacisz za kampanię i PayPal sam Ci przewalutuje. Ja jak płaciłem miałem odrazu dodane do konta. Opłaty jakieś są, dokładnie nie wiem jaki to %, ale nie taki straszny.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - haha40027 - 27-08-2014 14:50

(27-08-2014 11:19)imagri napisał(a):  Witam. Chciałbym zainwestować w PaidVerts i mam kilka pytań.
1. Czy wcześniej już istniały takie serwisy, ile się trzymały?
2. Czy zwrot 147% jest bliżej określony(z tego co wyczytałem około 40 dni, to prawda?)?
3. Jak wygląda przewalutowanie w PayPal, bo nigdy nie używałem?(opłaty, czas transakcji)
Pozdrawiam Smile
Kolega wyżej już wytłumaczył, ale odniosę się i ja.
1. Tak, masa takich serwisów działa, jedne padają szybciej inne dłużej i tu nie ma zasady.
MTV akurat trzyma się już dobre kilka lat, paidverts gdzieś od kwietnia i ma się całkiem dobrze Smile

2. To zależy od naliczeń Big Grin
3. Nie lepiej kupić sobie od kogoś $ na innym procesorze, np. na Perfect Money?
Po pierwsze korzystniej wyjdzie, bo nic nie trzeba przewalutowywać, a po drugie na PM przy zakupie reklam nie płacimy żadnych "fees".
Rozważ taką opcję Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Admine - 27-08-2014 21:18

Doradzi ktoś? Chciałbym zainwestować tutaj ok. 500 zł, czy jeszcze się opłaca? Na jakie zyski mogę liczyć po ok. 1-2 tyg.?

Dzięki daję rep. za pomoc Wink


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - xardas1020 - 27-08-2014 21:26

(27-08-2014 21:18)Admine napisał(a):  Doradzi ktoś? Chciałbym zainwestować tutaj ok. 500 zł, czy jeszcze się opłaca? Na jakie zyski mogę liczyć po ok. 1-2 tyg.?

Dzięki daję rep. za pomoc Wink

na chwilę obecną jedna z najpewniejszych stron do inwestycji
dziennie możesz liczyć na 3% z zainwestowanej kwoty, więc po 2 tygodniach jeszcze nawet na 0 nie wyjdziesz


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 27-08-2014 21:27

(27-08-2014 21:18)Admine napisał(a):  Doradzi ktoś? Chciałbym zainwestować tutaj ok. 500 zł, czy jeszcze się opłaca? Na jakie zyski mogę liczyć po ok. 1-2 tyg.?

Dzięki daję rep. za pomoc Wink

Opłaca się, program ma się stabilnie i ciągle się rozwija. Każda kwota na inwestycję jest dobra, a inwestując koło 500 zł jesteś w 8 BAP grupie, dorzucając do 235$ masz grupę jeszcze bardziej korzystniejszą. Ale na początku możesz zacząć tak, poreinwestować trochę i dobić do wyższej grupy aby profity były lepsze. Czas zwrotu z inwestycji nie jest określony. Może to trwać miesiąc czy 1,5 m-c. Pisałem od tym parę postów wstecz. Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - haha40027 - 27-08-2014 21:31

@admine
To zależy od dnia. Czasem są super naliczenia, a czasem słabsze.

Fakt jest to najpewniejsza ostatnio strona do zainwestowania Smile Prowadzi ją ogarnięty admin Tongue
Osobiście jeśli to nie jest dla Ciebie problem to dołóż trochę pieniędzy, żeby wbić na grupę 720k-1,5m , bo 500zł uplasuje Cię w grupie niższej(jakieś 500k pkt).
@xardas
I tak nie ma co narzekać, zawsze mogłoby być gorzej Big Grin