Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku (/Temat-Jak-stworzyc-stabilne-fake-konto-na-facebooku-88575)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - pokezaju - 09-01-2015 18:44

O matko ,tknalem 5 letnie konto puste ,dolaczylem do paru grup i jakie napalence do mnie pisza ;o Ale za to ladnie dochodza znajomi. Co do poradnika to calkiem niezly ,ale czy przyjmowanie 100 osob na dzien dla fb nie jest podejrzanym ruchem?


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Doge - 09-01-2015 18:57

Nawet się przydało, dzięki za poradnik Smile


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - georgeflikon - 09-01-2015 20:44

A mi wszystkie konta usunęli i wrzucili weryfikację z dowodem osobistym nawet te 5 letnie z 5k znajomych Sad
Weryfikacja z dowodem osobistym chyba każdego spotka :/
Robiłem też wszystko wg instrukcji, miałem tez duże albumy zdjęć nie propagujących erotyki itp


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Krakersik - 09-01-2015 21:12

A jeśli moja fake laseczka ma 16 lat to też dostanę weryfikację dowodem? Legitymacją szkolną? Jerk


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - georgeflikon - 09-01-2015 21:33

Mają i na to sposób Smile
[Obrazek: Przechwytywaniedw.jpg]


[Obrazek: Przechwytywaniedw2.jpg]

W pomocy jest napisane, że jeśli nie potwierdzisz dokumentem ze zdjęciem swojego konta zostanie ono usunięte


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Nathus - 09-01-2015 21:45

Minęło 2 tygodnie odkąd zrobiłem konto według poradnika i wszytko jest na dobrej drodze. Dzięki! Huh


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - .::Nicko::. - 09-01-2015 21:50

Według mnie najlepszy sposób to:
*Max 20 znajomych (nie musimy się bać o wer. Zdjęciową)
*Zrobić 1 konto matka (około 100++ grup) i z niego dodawać grupy na inne konta. -- Co nam to daje? Nie musimy bać się o bana na grupy Wink
*Lajknąć około 20 Fp
*Wstawić zdjęcie profilowe (nie z GOOGLE) + tło.
*Odczekać 2/3 dni.

I cieszyć się kontem Wink


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Krakersik - 09-01-2015 21:56

Cytat:W pomocy jest napisane, że jeśli nie potwierdzisz dokumentem ze zdjęciem swojego konta zostanie ono usunięte
Hahaha legitymację szkolną to każdy może podrobić. Ja swego czasu byłem posiadaczem kilku... Cool


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - georgeflikon - 09-01-2015 22:28

(09-01-2015 21:56)Krakersik napisał(a):  
Cytat:W pomocy jest napisane, że jeśli nie potwierdzisz dokumentem ze zdjęciem swojego konta zostanie ono usunięte
Hahaha legitymację szkolną to każdy może podrobić. Ja swego czasu byłem posiadaczem kilku... Cool

jak już taką zrobisz to się pochwal Smile


RE: Jak stworzyć stabilne fake konto na facebooku - Dziubek96 - 09-01-2015 23:15

Mogę stworzyć wideo poradnik z głosem jakby coś, tylko bym musiał, dać na hosting żeby Mark i jeszcze szajka nie znalezli go czasem Big Grin