Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klamstwo Rhaegara!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Klamstwo Rhaegara!!!! (/Temat-Klamstwo-Rhaegara-77676)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - damianus627 - 08-10-2013 21:44

tomazzi no racja jak by go zamknęli w takim Kobierzynie to by może zmądrzał.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - tomazzi - 08-10-2013 21:48

(08-10-2013 21:44)damianus627 napisał(a):  tomazzi no racja jak by go zamknęli w takim Kobierzynie to by może zmądrzał.

nie ma szans
na jego nieszczęście leku na mądrość nigdy nie wynajdą i przeszczepu mózgu raczej nigdy robić również nie będą
dadzą psychotropy i będzie żyć w swoim zamkniętym i szczęśliwym dla siebie samego świecie


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Melex - 08-10-2013 21:48

ysz, jak mi oddał z pierwszej wpłaty z procentem, a drugą sobie zostawił to też mam iść ;d ? Tylko po co, jak w moim mieście pewnie będzie pierwsza taka sytuacja ;d


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Admin - 08-10-2013 21:51

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=F7pYHN9iC9I

Witamy w internecie


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - tomazzi - 08-10-2013 21:51

(08-10-2013 21:48)Melex napisał(a):  ysz, jak mi oddał z pierwszej wpłaty z procentem, a drugą sobie zostawił to też mam iść ;d ? Tylko po co, jak w moim mieście pewnie będzie pierwsza taka sytuacja ;d

facepalm
jeśli oddał ci twoją wpłatę a wpłaciłeś ponownie i już nie oddał to masz 2 bramki :

bramka numer jeden : być dobrym mikołajem i zostawić mu swoje pieniądze niech się dobrze za nie bawi, będzie miał jednego mniej do wyroku ( niższa kara)
bramka numer dwa : zaraz o 8 być na komendzie i zgłaszać w PG sprawę, bo moim zdaniem nie ma na co czekać


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Traw3k - 08-10-2013 21:52

Melex, tak. Bo oddałeś z wpłaty, ale równie dobrze mogłeś oddać swoje pieniądze. Wobec tego to, co Ci zabrał - jest do zwrotu.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Karczu - 08-10-2013 21:55

Nie wierzę w ten temat Big Grin Teksty typu "czy ktoś jeszcze ma w rodzinie policjanta" etc., taaaa, jak mu pojedziecie zrobić oklep to pamiętajcie - bez ciosów w szczepionkę!

Fakt jest taki, że nic nie zrobicie. Jak Ogór nie wypłacał kasy z CF, to baliście się zadzwonić do jego matki, choć wszyscy się odgrażali, wszyscy tam jechali, wszyscy byli gotowi na sprawy sądowe. I co? I nico. A wszystko było jak na tacy, wszystkie dane, polska firma. Wystarczyło zgłosić i nawet w tym przypadku nikt nic nie zrobił.

A ta sprawa jest jeszcze trudniejsza, bo same konta słupy, "umowy przez gg" itp., a większość poszkodowanych to niepełnoletni, którzy się mamie nie przyznają, że kieszonkowe oddali komuś w necie, bo będą się bali gdzieś iść z nią coś wyjaśniać - krótko mówiąc finał tym bardziej będzie podobny. Sprawa za tydzień-dwa ucichnie, Wy zapomnicie o straconej kasie, a część z Was może w końcu się czegoś nauczy.


//Powyższy post kieruję tylko do tych, którzy kasę stracili w ten czy inny śmieszny sposób. Jeśli Cię on poruszył, to pewnie także do Ciebie.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - emka87 - 08-10-2013 22:03

Zła jestem na siebie...

Specjalnie tutaj konto założyłam żeby wszystkich ostrzec...wkleiłam temat z GIT'em..
Ale tak na mnie wszyscy od razu siadli że szok...Jakbym kogoś zabiła..

Najbardziej podobała mi się wypowiedź jednego użytkownika: "ja tylko czekam aż tutaj zajrzę i wszyscy będą pisać OSZUST, OSZUKAŁ NAS itp, itd.."

Oczywiście tego użytkownika też pojechali jak po psie za tą wypowiedź...

Noi na koniec się przyznam że też mu co nieco w końcu wpłaciłamSmile...No ale trudno...

To są pieniądze nie do odzyskania...


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Optimist - 08-10-2013 22:03

(08-10-2013 17:10)archi99 napisał(a):  no właśnie a co z tymi co wplacili po te 3000 , 7000 tysi gdzie oni sa?Tongue
Dobry wieczór, tutaj jestem.
Straciłem właśnie 4000 PLN.
Tak, jestem debilem, przyznaje.

Co z tym zrobimy?
Odzyskamy?
Czy pozostanie na naszych słowach?

Sądzę, że damy rade! Tylko musimy się za to porządnie zabrać i najlepiej, w miarę jak najprędzej Wink
Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę!

A tymczasem, pójdę się zrzygać z powodu własnej głupoty...


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Karczu - 08-10-2013 22:06

Optimist, byłeś wielkim optymistą wpłacając mu 4K Wink