Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 17-10-2013 21:42

Już działa, sam miałem ten sam problem przed chwilą


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - patryk006 - 18-10-2013 15:40

No i niestety nieciekawy błąd mamy albo specjalny zamysł.

pojawia się zawsze kiedy w czasie pracy budynku zginie jego pracownik:

- w przypadku produkcji - znika nam produkcja
- w przypadku rekrutacji ani nie dostajemy z rekrutowanego pracownika ani zwykłego ludka (dzisiaj rano zleciłem szkolenie policjanta, wracam w szkole brakuje ludzika ... no niestety nie mam ani wolnego ludzika ani policjanta)


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 18-10-2013 17:58

(17-10-2013 20:55)pawelos377 napisał(a):  Czyli jak dokładnie przebiega proces wypłaty z gry realnych pieniędzy ?
I co daje nam inwestowanie w akcje innych graczy ?

Ktoś kupuje od ciebie złoto, płaci ci pieniądze na podany przez ciebie email paypal a potem jak dostaniesz kase wysyłasz zloto

1 Akcja gracza daje ci 0,1 surki za kazdym razem gdy zbierajac produkcje z podatku odda 100 surki i 0,001 złota gdy za zebrane zloto zapłaci 1 złota podatku. Można też zarabiać kupując akcje, ktoś później kupi akcje a ty wtedy je sprzedasz gdyż każda kolejna akcja kosztuje więcej


Co do problemow z gra sam takowe mam przy rozbudowie domów. Napisałem do moderatora i czekam na odpowiedź


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 19-10-2013 11:25

U mnie już wszytstko działa wiec pewnie wam też niedługo naprawią


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 19-10-2013 19:38

Tak u mnie tez. Okazalo sie ze trzeba miec troche wiecej surki do rozbudowy od domow powyzej q6 bo wkradl sie maly blad Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - wolski - 19-10-2013 20:21

zarejestrowany !


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Zdenio - 19-10-2013 22:54

Nowy na forum i zarejestrowany


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ktoArek - 20-10-2013 12:18

Hej, co się stanie jak gracz mnie zaatakuje? zrabuje mi surkę, złoto bo za 20 h dotrze do mnie pewien agresor


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 20-10-2013 13:48

nie wiem nie mialem mozliwosci i styku jeszcze wogole z atakami ;d


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 20-10-2013 13:52

Ja też nie miałem, wiedziałem że jest taka możlwiość ale nie słszałem o atakach. W pewnym dziwny sposób, masz farta ;p napisz później co się stało