Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 04-02-2013 18:51

nawet nawet, szkoda że zrobili limit na taski widać za dużo musieli płacić ludziom Big Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - lukasz9669 - 04-02-2013 19:07

jaki limit ?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 04-02-2013 19:10

Jak robisz dużo to pojawia się komunikat

Max work reached
Thank you for your awesome work! You've reached the limit of work for this particular task, but we do hope you'll try others!


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - lukasz9669 - 04-02-2013 19:11

i ile czeba czekać


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 04-02-2013 19:24

nie wiem dzisiaj pierwszy raz mam więc jak się odblokuje to dam znać


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 04-02-2013 20:05

Rzeczywiście założyli blokadę... Wczoraj była to blokada na IP i wystarczylo Ip zmienić dziś jest inna ;/


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 04-02-2013 20:36

myślałem że tylko u mnie tak jest ale widzę że inni też na inne IP mają. Chyba założyli blokadę na usera :/


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 05-02-2013 14:33

Wczoraj wieczorem dostalem blokade dziś już moge robic dalej


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 05-02-2013 14:40

a ja już mogę od rana robić


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - PawkusPL - 05-02-2013 15:22

Ciekawe.. Rejestracja z refa ; )

Edit: może ktoś troche wytłumaczyć jak się tu zarabia?