Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do Kosza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Do Kosza (/Temat-Do-Kosza-141540)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - rafi213 - 23-02-2017 13:38

Tak jeśli założyłeś z czystego linku jest mozliwość podpięcia pod jakiegos reprezentanta, ja jestem reprezentantem więc możesz to załatwić przez support na telegramie najszybciej, tylko sprawdz w polu upline czy faktycznie jestes z czystego linku Smile
No i jak chcesz to zapraszam do kontaktu na PW to pomoge co i jak , mój nick w Palmills taki sam jak na forum czyli rafi213


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Zarobacha - 23-02-2017 16:19

Witam Was jeszcze raz.
Dalej mam problem, o którym pisałem wcześniej, e-maile od palmills mi nie dochodzą, i teraz obczaiłem,że nie jest to wina ich strony, ale mojego maila, czyli nieszczęśliwego hotmail-a, na który maile niestety nie dochodząSad Pisałem do supportu, niestety nawet jak odpisali wiadomość pewnie nie doszła. Na telegramie kazali pisać do supportu.

Mam do Was prośbę, możecie mi podać adres e-mail Palmills, którym przychodzą kody weryfikacyjne od Palmills (chodzi mi o kod weryfikacyjny, który wysyłają przez zmianie danych konta),rejestracji.


Obstawiam,że ten adres jest inny niż podany na stronie Palmills, bo te maile idą z automatu, spróbuje go dodać na listę zaufanych może to pomoże.

Jak to nie pomoże pozostaje pisanie do supportu z mojego e-maila prosząc o zmianę adresu e-mail na moim koncie na inny o ile to przejdzieSad


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - rafi213 - 23-02-2017 16:54

Korzystaj z e-maila na gmailu zawsze bo na inne mogą nie dochodzić.

E-mail to chyba jest ten : [email protected]


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Makabrycy - 23-02-2017 17:06

na telegramie hanz załatwia takie sprawy w zasadzie od reki tez zmieniałem maila bo miałem na yahoo., mailem wg mnie będzie się za długo ciągnęło.


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - holidays - 23-02-2017 17:27

(23-02-2017 16:54)rafi213 napisał(a):  Korzystaj z e-maila na gmailu zawsze bo na inne mogą nie dochodzić.

E-mail to chyba jest ten : [email protected]

Dokładnie, gmail wychodzi najbezpieczniej pod tym względem, ponieważ niektóre domeny są traktowane jako spam, a zwłaszcza w przypadku wysyłania ich na adresy inne niż polskie.


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Zarobacha - 23-02-2017 22:31

Dzięki wielkie Panowie, wszystko udało się załatwić e-mail zmieniony Hanz załatwił sprawę w 30minBig Grin


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - migbor - 25-02-2017 09:50

Statystyki:
Konta: 11459
Depozyty: $2 mln
Wypłaty: $940k
Program cały czas ma się dobrze i nadal nie ma oznak zadyszki, przeciwnie, liczba nowych depozytów wzrasta, ja również systematycznie powiekszam mój wkład Smile


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - adik7276 - 25-02-2017 12:08

Podobnie jak w skyllexie. Jeżeli można wierzyć tym statystkom to w ostatnich dniach sporo inwestycji się pojawiło i utrzymuje się to na stabilnym poziomie, a cofając się kilka tygodni wstecz można zauważyć że były ogromne spadki inwestycji w niektórych dniach.

[Obrazek: fc8c5875f95ea.png]


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - Fox90 - 25-02-2017 12:31

Można wiedzieć z jakiej strony bierzesz te statystyki?


RE: Bio Palmoil Plantations - palmills.com - rk1991 - 25-02-2017 13:21

Mam takie małe pytanie:

Czy depozyty w Palmills są zwracane ? Czy np. jak pisze 120% ROI to oznacza że zarobię de facto 20 % ?

Wiem, że pewnie było mówione, ale liczę na wyrozumiałość jako dla początkowego użytkownika.