Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Baymack – zarabianie przez oglądanie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Baymack – zarabianie przez oglądanie! (/Temat-Baymack-%E2%80%93-zarabianie-przez-ogladanie-133490)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Baymack – zarabianie przez oglądanie! - ernest12338 - 07-06-2016 22:28

No ja na tym emulatorze jak włączam to mam takie coś
a tak btw ile zbieraliście na wypłatę ?
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Baymack – zarabianie przez oglądanie! - Naruta - 08-06-2016 00:16

(07-06-2016 22:28)ernest12338 napisał(a):  No ja na tym emulatorze jak włączam to mam takie coś
a tak btw ile zbieraliście na wypłatę ?
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Żeby aplikacja działała musi mieć odczyt z GPS, "mock location" pozwala na ustawienie miejsca innego niż w rzeczywistości. W Bluestacks robi się to znacznikiem na panelu z opcjami po lewej stronie (gdy emulator jest w trybie okna). Ciekawe jest to, że ja często zmieniam lokalizację i nigdy nie miałam takiego problemu. Nie pamiętam jak to było przy pierwszym uruchamianiu Bluestacks, ale chyba, gdy łączy się konto Google z urządzeniem to pojawia się pytanie czy przekazywać dane o lokalizacji - może tę opcję zaznaczyłeś na nie (choć to mało prawdopodobne, bo wtedy pojawiałaby się informacja o braku lokalizacji w ogóle). Sprawdź też co jest ustawione w Ustawienia-> Lokalizacja-> Tryb lokalizacji. Czasem pomaga też kilkukrotna reinstalacja aplikacji, a jak to też nie pomoże to trzeba by spróbować przeinstalować na czysto emulator.

Na wypłatę zbiera się naprawdę różnie. 3500 punktów robi się albo w 3 dni, albo 2 tygodnie. Myślę, że średnio zajmuje to około tygodnia, jeśli kilka razy dziennie sprawdza się czy są nowe filmiki. Wszystko zależy od ich ilości, a sposób w jaki są one przydzielane użytkownikom jest dla mnie wielką tajemnicą Wink


RE: Baymack – zarabianie przez oglądanie! - Shadecaster2 - 08-06-2016 07:19

napisałem do nich czemu nie dostałem wypłaty odpsali mi że dostałem bana za naruszenie regulaminu i to tyle z ich odpowiedzi, robiłem normalnie na tel bez śmieciowych appek Big Grin


RE: Baymack – zarabianie przez oglądanie! - ernest12338 - 08-06-2016 11:10

Dziękuje Ci Naruta działa ! Big Grin ale chyba zrezygnuję bo jak pisze Shadecaster dostaje się bana za nic ;/


RE: Baymack – zarabianie przez oglądanie! - mucios - 08-06-2016 12:30

(08-06-2016 07:19)Shadecaster2 napisał(a):  napisałem do nich czemu nie dostałem wypłaty odpsali mi że dostałem bana za naruszenie regulaminu i to tyle z ich odpowiedzi, robiłem normalnie na tel bez śmieciowych appek Big Grin

Dostałem bana w podobny sposób Smile Wszystko legalnie, klikałem chyba przez tydzień. Jakoś nie widzi mi się kombinowanie dla 2,5$ w tydzień Smile Do puki wypłacają to ciągnijcie na maxa, bo niedługo mogą przestać.


RE: Baymack – zarabianie przez oglądanie! - Naruta - 08-06-2016 12:39

Ja zarabiam póki się da Big Grin Mam zainstalowany Baymack na dwóch telefonach i Bluestacks, połączone są z różnymi kontami Google, ale wszystkie wypłaty idą na jedno konto PayPal, a na emulatorze bardzo długo korzystałam z AutoClickera (aż do momentu kiedy aplikacja zaczęła go wykrywać Wink ). Gdy aplikacja przestała działać, wystarczył kontakt z supportem i niedługo potem błąd został naprawiony. Także jedyne co mogę im obecnie zarzucić to niedotrzymywanie terminu dodania nowych opcji. Nie wiem skąd się biorą u innych te wszystkie problemy z Baymackiem, może nawet sami autorzy tego nie wiedzą Tongue Ale myślę, że warto spróbować, bo nie trzeba się przy tym wysilać - telefon leży sobie i wyświetla filmiki, wystarczy tylko co jakiś czas kliknąć cokolwiek Wink


RE: Baymack – zarabianie przez oglądanie! - Groem - 08-06-2016 13:08

U mnie wszystko ok. Działam na 1 telefonie, otrzymane 2 wypłaty w ok 2 tygodnie.


RE: Baymack – zarabianie przez oglądanie! - krutek90 - 08-06-2016 15:27

Wczoraj zlecona wieczorem wypłata a dzisiaj już o 11 wypłata, środki zarabiane za pomocą emulatora Smile
Jak najbardziej polecam.


RE: Baymack – zarabianie przez oglądanie! - Szym87 - 08-06-2016 17:28

Mi się dzisiaj udało 1k punktów nabić, aż dziwne

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka


RE: Baymack – zarabianie przez oglądanie! - rojasQ - 08-06-2016 17:41

Ja dostałem wiadomość od nich, że moje konto również zostało zbanowane..