Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-12-2012 16:47

poczmail twoje konto w grze z powodu braku logowań zostało usunięte
każde konto to czeka jeśli się na nie nie logujecie i nie jesteście aktywni

codziennie mam kilka powiadomień o usunięciu nie aktywnego gracza i taka to już aktywność polaków ...

nie ma nikt kontaktu z haggard ?? on też nie logował się na konto od października ... żeby nie stracił firmy bo jeśli będzie nie aktywny to admin usunie konto i wydana kasa na grę pójdzie się brzydko mówiąc paść ....


[attachment=1233]


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - jasiupl210 - 14-12-2012 16:54

Co się dziwić ?

Napisałeś że refom pomagasz. Ja np. jestem twoim refem i zero pomocy otrzymałem Smile. Nie wiem co tu się robi więc nie korzystam z tego servisu i tak jest z 90 % twoich refów Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-12-2012 17:00

(14-12-2012 16:54)jasiupl210 napisał(a):  Co się dziwić ?

Napisałeś że refom pomagasz. Ja np. jestem twoim refem i zero pomocy otrzymałem Smile. Nie wiem co tu się robi więc nie korzystam z tego servisu i tak jest z 90 % twoich refów Smile

masz w 1 poście opis wraz z obrazkami co robić - wystarczy chcieć go przeczytać, zawarte masz informacje co robić w codziennym życiu gry, jak iść do pracy, na spotkanie co trzeba mieć by rosły statystyki - a jak się już nie chce czytać no to już jest twój problem, a nie mój
ja nikogo do niczego zmuszał nie będę
do tego masz temat, czegoś nie wiesz czy nie rozumiesz wystarczy napisać i zapytać skoro jesteś moim poleconym to odpowiedź na zadane pytanie w temacie byś otrzymał


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - jasiupl210 - 14-12-2012 17:05

(14-12-2012 17:00)tomazzi napisał(a):  
(14-12-2012 16:54)jasiupl210 napisał(a):  Co się dziwić ?

Napisałeś że refom pomagasz. Ja np. jestem twoim refem i zero pomocy otrzymałem Smile. Nie wiem co tu się robi więc nie korzystam z tego servisu i tak jest z 90 % twoich refów Smile

masz w 1 poście opis wraz z obrazkami co robić - wystarczy chcieć go przeczytać, zawarte masz informacje co robić w codziennym życiu gry, jak iść do pracy, na spotkanie co trzeba mieć by rosły statystyki - a jak się już nie chce czytać no to już jest twój problem, a nie mój
ja nikogo do niczego zmuszał nie będę
do tego masz temat, czegoś nie wiesz czy nie rozumiesz wystarczy napisać i zapytać skoro jesteś moim poleconym to odpowiedź na zadane pytanie w temacie byś otrzymał

Właśnie dlatego tracisz poleconych Smile

Pisałem do cb. Nie odpisywałeś wiec tutaj nie kłam Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-12-2012 17:10

(14-12-2012 17:05)jasiupl210 napisał(a):  
(14-12-2012 17:00)tomazzi napisał(a):  
(14-12-2012 16:54)jasiupl210 napisał(a):  Co się dziwić ?

Napisałeś że refom pomagasz. Ja np. jestem twoim refem i zero pomocy otrzymałem Smile. Nie wiem co tu się robi więc nie korzystam z tego servisu i tak jest z 90 % twoich refów Smile

masz w 1 poście opis wraz z obrazkami co robić - wystarczy chcieć go przeczytać, zawarte masz informacje co robić w codziennym życiu gry, jak iść do pracy, na spotkanie co trzeba mieć by rosły statystyki - a jak się już nie chce czytać no to już jest twój problem, a nie mój
ja nikogo do niczego zmuszał nie będę
do tego masz temat, czegoś nie wiesz czy nie rozumiesz wystarczy napisać i zapytać skoro jesteś moim poleconym to odpowiedź na zadane pytanie w temacie byś otrzymał

Właśnie dlatego tracisz poleconych Smile

Pisałem do cb. Nie odpisywałeś wiec tutaj nie kłam Smile

wybacz nie mam czasu prowadzić każdego za rączkę, gdzie każdy może przysiąść fałdy i poczytać jak ma w 1 poście informacje, nie po to je tam zamieszczałem by ładnie wygladały tylko po to by leń jeden z drugim czytał
masz temat możesz pisać w nim, na pw mogę odpowiedzieć a nie muszę - wystarczy mi x dziennie pw z propozycjami nie do odrzucenia, że chyba nadejdzie dzień iż zablokuję pw i skończy się szarganie moich nerwów
a skoro panicz nie raczy pisać w temacie to sorry ja cię bardzo - płaszczył się przed tobą nie będę byś był aktywny, to jest w twoim interesie i każdej osoby by być aktywnym jeśli chce ktoś zarabiać
nie chce nikt zarabiać to nie musi być aktywnym, to nie mi łaskę robisz, że będziesz aktywny
nie chcesz zarabiać to twoja wola mi to nie robi różnicy czy ty czy inni będą aktywni i zarabiali czy nie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - jasiupl210 - 14-12-2012 17:15

To nie płacz, że usuwają się twoi poleceni jak sam do tego doprowadziłeś.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-12-2012 17:17

(14-12-2012 17:15)jasiupl210 napisał(a):  To nie płacz, że usuwają się twoi poleceni jak sam do tego doprowadziłeś.

po 1 dzieciaku oni się nie usuwają tylko usuwa ich admin
a po 2 to nie płaczę tylko informuję a to wielka różnica
chcesz gdzieś żale wylewać to znajdź sobie inne miejsce
to w czyimś interesie jest być aktywnym jeśli chce zarabiać a nie w moim
ja nikogo o aktywność prosił nie będę tym bardziej, że ci co są aktywni codziennie jeszcze na tym zarobią i odpowiedni temat z ofertą znajduje się na forum


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 14-12-2012 18:45

Misza02 nie mów żeś w papier poszedł ?? Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-12-2012 18:51

(14-12-2012 18:45)spinhack napisał(a):  Misza02 nie mów żeś w papier poszedł ?? Smile

tak misza w kolejną firmę zainwestował i mnie uprzedził bo sam miałem wieczorem otwierać Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 14-12-2012 18:54

papier sie przyda Smile