Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - sqmany - 11-05-2016 10:03

Ja napisałem, jak pisałem tego posta i czekam na odzew. Dam znać jakby co.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - LikeAMoneys - 11-05-2016 16:15

u mnie jest wypłata ale dopiero dzisiaj ją dostałem po napisaniu do supportu na razie nic nie odpisali ale zapłacili.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - sqmany - 11-05-2016 16:54

Ja właśnie 10 minut temu dostałem odpowiedź od Pani Oli z Shorte.st. Zostałem przeproszony za opóźnienia i zapewniony, że do jutra wypłata zostanie zlecona, a jeżeli, bym znowu jej nie dostał, to mam się skontaktować z nimi ponownie, więc chyba jest już git Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Konrax54 - 11-05-2016 19:20

Tak tylko na marginesie powiem, że na http://gdzie-ogladac.pl/ można dodawać skrócone linki do filmów online z jakichkolwiek stron. Strony indeksują się w googlach po około tygodniu. Ja na samej Grze o Tron mam 200-800 wejść diennie. ^^


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Mateuszlewan - 14-05-2016 13:51

Witam, w jaki sposób maskujecie link na FP? próbowałem już wszystkich skracaczy + pretty link i cały czas usuwane są linki.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - hubcioo9 - 14-05-2016 20:42

szukam mentora Wink
gg: 58335836 lub tu pw Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - vladek - 16-05-2016 09:18

Witam, potrzebuje drobnej pomocy z poczatkiem. Jestem kompletnie nowy. Jesli ktos bylby tak mily i zechcial pomoc to prosze o pw.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 16-05-2016 18:05

Oferta mentoringu jest cały czas aktualna. Temat nie połyskuje na zielono - bo mam obecnie inne wydatki Smile
Zapraszam zainteresowane osoby do pełnej oferty, link jest w mojej sygnaturce Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Poldek - 02-06-2016 09:28

(14-05-2016 13:51)Mateuszlewan napisał(a):  Witam, w jaki sposób maskujecie link na FP? próbowałem już wszystkich skracaczy + pretty link i cały czas usuwane są linki.

Podpinam się pod pytanie kolegi


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 02-06-2016 12:58

Każdy link powinien być inny i publikowany tylko raz. Należy użyć przekierowania JS Smile

Gdybyście byli zainteresowani lub nie umieli zrobić tego samodzielnie - w poradniku (link w sygnaturce) opisałem prosty system maskowania linków. Niestety poradnik nie jest darmowy + należy posiadać własną domenę i hosting obsługujący PHP Smile