Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-10-2014 15:09

Ja dziś +10% no ale przysnąłem na godz. danych :< choroba mnie rozłożyła i jeszcze bolący ząb wrr... Big Grin ale czekam na odbicie Up bo takich spadkach i wchodzę w kolejne S bo na Edku końca spadków nie widać.

Szkoda tylko że SP500 wczoraj wycięło mi SL na - 4% a dzisiaj wróciło do mojego TP :/ Miałbym kolejne 5% do depo :/


RE: Od "zera" do miliardera? - bobek256 - 03-10-2014 15:49

No ja dzis na Edku ponad 1k na + chociaz rano było ciepło bo stał dość wysoko i pozycje były na -4k Wink Straty po upadku dax'a juz prawie odrobione Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - Polak123 - 03-10-2014 17:39

Ja podobnie jak kolega 10% zysku ale dziś chciałem odpocząć grałem 3% kapitału tylko Smile


Odp: RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-10-2014 17:48

(03-10-2014 17:39)Polak123 napisał(a):  Ja podobnie jak kolega 10% zysku ale dziś chciałem odpocząć grałem 3% kapitału tylko Smile
To ja cały czas odpoczywam hahahahha....

Tapnięte z TapaTalk Sony Xperia Z


RE: Od "zera" do miliardera? - bossos - 03-10-2014 20:32

Kurde,ja kopiuje od Damiana. Szkoda ,że nic nie otwierałSmile


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 03-10-2014 21:04

A ja zostawiłem otwarte MT4 kiedy poszedłem do innego pokoju bo rodzina przyjechała, a nie wiedząc kiedy mój 7 letni kuzyn przyszedł i zobaczył, że jest coś otwarte to zaczął klikać otwierając pozycje no i z 600zł zrobiło się 80.... dałem radę dopiero 200 odrobić.... No cóż, może będę miał mega farta i to odrobię.


RE: Od "zera" do miliardera? - chladek317 - 03-10-2014 21:40

Cytat:A ja zostawiłem otwarte MT4 kiedy poszedłem do innego pokoju bo rodzina przyjechała, a nie wiedząc kiedy mój 7 letni kuzyn przyszedł i zobaczył, że jest coś otwarte to zaczął klikać otwierając pozycje no i z 600zł zrobiło się 80.... dałem radę dopiero 200 odrobić.... No cóż, może będę miał mega farta i to odrobię.
Jerk2

Swoją drogą jak powaznie do tego podejdziesz to odrobisz Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-10-2014 21:52

No niestety dzisiaj piękne akcje mnie ominęły, do domu wróciłem dopiero po godzinie 17, a wszystko po ptokachBig Grin Październik ze względu na dane może jeszcze sie okazać wzrostowy dla dolca, ale listopad może być bardziej pod korekty, bo sądzę, że Europa zacznie powoli wychodzić z kryzysu.
No a co do nieszczęścia powyżej to niestety... ale jeśli własnej platformy nie będziemy pilnować i każdy będzie miał do niej dostęp do nie ma sensu grać, platforma powinna być tylko dostępna dla osoby grającej, nikogo innego.


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 03-10-2014 22:18

No nie spodziewałem się, że jak wyjdę na 5minut z pokoju to ten mały denerwujący bachor zamiast oglądać dalej rybki w akwarium (robi to zawsze przez większość czasu jak u mnie jest z rodziną) w kuchni to wjedzie sobie do mojego pokoju i tak namiesza, no trudno, czasu nie cofnę Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-10-2014 22:28

ja tam bym zabił...