Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji (/Temat-Kubigo-pl-zarabianie-za-wykonywanie-akcji-64614)



RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Stworkowaty - 19-05-2013 00:09

Miniek, to widać że nie czerpałeś całego potencjału MyPay który był kiedyś.

300zł miałeś z samych akcji bo dniówka 10zł nie była trudna.
Do Tego dochodziły bonusy, teraz nie wiem jakie tam są + troszkę refów i było 600zł, ale widać, wiesz lepiej. : )
450zł na spokojnie dało się samemu zarobić.


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - MrSkacowany - 22-05-2013 18:08

Ile czeka się średnio na wypłate?


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - darkmatthew - 22-05-2013 18:22

pare dni Wink czasami godzine a czasami pare dni


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - MrSkacowany - 25-05-2013 09:59

Mam dwa pytania.:
1. Jeżeli będę masowo wykonywał akcje ze zmiennym ip tzn. 40 na dzień, i jeśli zaliczy mi z tego 50 % to czy mogę dostać bana?
2. Czy wszystkie akcje sms można wykonać na jednym starterze? Czy trzeba zmieniać starter co akcje?


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - zyznos321 - 25-05-2013 11:16

1. Jak będziesz wpisywał bardzo fake dane to możesz dostać bana
2. Wszystkich nie wykonasz na jednym bo nie zaliczy.
Ja wykonuję na starterach tylko tą akcję z e zmiennym ip za 1,2zł.


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - separacja - 25-05-2013 12:21

Jest jakiś sposób na ukrywanie ip, bo mam stałe? Próbowałem HideIP, lecz internet w ogóle nie chodzi po uruchomieniu tego programu ;d


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - MrSkacowany - 26-05-2013 13:55

Spróbuj hot spot shield.


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - miniek9090 - 26-05-2013 14:01

(25-05-2013 12:21)separacja napisał(a):  Jest jakiś sposób na ukrywanie ip, bo mam stałe? Próbowałem HideIP, lecz internet w ogóle nie chodzi po uruchomieniu tego programu ;d

jest duże prawdopodobieństwo że dostaniesz bana używając Hot Spot Shield'a . Twoje IP będzie wtedy wykrywane jako amerykańskie i kubigo szybko się o tym dowie .


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - darkowski - 11-06-2013 21:41

Da się tam zarobić? Wypłacają jeszcze?


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - MrSkacowany - 11-06-2013 21:43

Oczywiście, że wypłacają musisz tylko podawać prawidłowe dane.