Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja (/Temat-Coinbase-nagrody-za-nauke-darmowe-kryptowaluty-do-73-aktualizacja-162104)



RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - patryk6176 - 22-11-2020 01:45

(21-11-2020 19:00)Domel32 napisał(a):  
(21-11-2020 16:58)patryk6176 napisał(a):  A druga sprawa mam problem ze zrobieniem do końca quizu z Compound chodzi o to z portfelem coinbase
ETH i USDC dostałem ale żeby dodać do stakingu USDC potrzebne jest więcej eth niż dostałem od coinbase bo trzeba pokryć opłatę, Ktoś ma jakiś pomysł na to?

Pewnie tak jest bo ETH wysłałeś pierwszy do stakingu, a nie USDC tak jak jest w samouczku.
Musisz przesłać ETH na pokrycie fee, żeby zakończyć quiz. Chyba innej opcji nie ma.

No raczej nie mogłem tak zrobić bo kasę mam cały czas w portfelu
[Obrazek: Screenshot-20201122-013632-org-toshi.jpg]
[Obrazek: Screenshot-20201122-013944-org-toshi.jpg]

Czyli wychodzi na to że przez wzrost cen eth jak i też fee które trzeba zapłacić z tej racji brakuje mi 0.41$ w eth
A wchodząc do stakingu eth mogę zrobić teraz wcześniej nie mogłem bo nie miałem na fee więc nie wiem o co chodzi Big Grin
@edit
Witam udało mi się widać tak jak pisałem wyżej przez szalejące fee nie mogłem wrzucić w staking ale wszystko się udało bez żadnego wkładu zmojej strony


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Domel32 - 23-11-2020 10:14

@up

To dobrze, że się udało Smile


Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Stachu - 23-11-2020 10:15

A czy możecie sprzedać krypto na tej stronie? Są jakieś godziny sprzedaży? Ja mam cały czas niedostępny przycisk „podgląd sprzedaży”.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Domel32 - 23-11-2020 11:35

(23-11-2020 10:15)Stachu napisał(a):  A czy możecie sprzedać krypto na tej stronie? Są jakieś godziny sprzedaży? Ja mam cały czas niedostępny przycisk „podgląd sprzedaży”.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie działa. Na Coinbase Pro możesz też sprzedać, dane logowania takie same jak do kantoru https://pro.coinbase.com

===
edit
Ps Zwolniło się miejsce na link z zaproszeniem XLM w pierwszym poście (już nieaktualne)


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - maka155 - 28-11-2020 22:59

Mam problem z quizem w COMP lekcja 4 Wallet - zawiesza się na 3/7 przy przelewie walut z Coinbase na Coinbase Wallet najpierw nic nie chciało przejść, potem przeszła tylko waluta USDC, niestety ETH nie dochodzą na portfel - ma ktoś podobny problem ?
[Obrazek: Image2.png]


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Grzala1910 - 28-11-2020 23:23

Ja mam i tez czekam.Tak sobie myśle czy przejde quiz jak sam ETH przeleje na portfel


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - vky - 29-11-2020 06:14

prowizja przelewu (fee) jest wysoka. na własnej skórze doświadczyłem tego, że byłem stratny kilka dolarów. najlepiej odrazu na stronie wymienić na XLM (stellar). z tego co pamietam, stellary idą odrazu na portfel np. TrustWallet.


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Grzala1910 - 29-11-2020 10:41

Kolega nie wiem czy mnie dobrze zrozumiał.Chodzi mi o to bo ETH nie chcą dojść na Coinbase Wallet czy jak przeleje z Coinbae na coin Wallet Eth czy mi Quiz zaliczą bo prowizja między stroną a portfelem chyba jest znikoma bądz zerowa?


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - maka155 - 29-11-2020 11:11

"czy jak przeleje z Coinbae na coin Wallet Eth czy mi Quiz zaliczą "
też dołączam się do pytania

Czy ktoś tak próbował i zadziałało ? czy jak się przeleje z własnej inicjatywy to lekcja 4 ruszy dalej z poziomu 3/7 do 4/7 i kolejnych poziomów aż do 7/7 bo tylko wtedy otrzyma się 10 $ w COMP
Pisał ktoś do Coinbase z pytaniem odnośnie tego problemu ?


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - BERDIPL - 29-11-2020 12:41

Mi przeszło jak dopłaciłem z coinbase trochę eth jak fee skoczyło w górę.