Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OGAds z wujem flownem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: OGAds z wujem flownem (/Temat-OGAds-z-wujem-flownem-154388)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: OGAds z wujem flownem - Aleksy Zieliński - 15-07-2018 11:36

Napisałem prośbę o podesłanie poradnika, nie wiem dlaczego nie pokazuje się w wysłanych wiadomościach, moje id na ogads: 92490


OGAds z wujem flownem - flown - 15-07-2018 12:36

(15-07-2018 11:36)Aleksy Zieliński napisał(a):  Napisałem prośbę o podesłanie poradnika, nie wiem dlaczego nie pokazuje się w wysłanych wiadomościach, moje id na ogads: 92490


Wyczyść skrzynkę, bo zapchałeś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: OGAds z wujem flownem - $Kamil$ - 15-07-2018 17:05

Też masz ostatnio problem z wyświetleniami z smmstore.pro?
Albo się nie dodają albo znikają Undecided


OGAds z wujem flownem - flown - 15-07-2018 17:15

(15-07-2018 17:05)$Kamil$ napisał(a):  Też masz ostatnio problem z wyświetleniami z smmstore.pro?
Albo się nie dodają albo znikają Undecided


Teraz jest globalny problem z wyświetleniami, bo youtube wprowadzil zmiany i praktycznie kazdy kto sprzedawal wyswietlenia juz je wycofał albo sie do tego przymierza.
Teraz testuje pewnego dostawce i bede zdawal relacje co do jakosci wyswietlen Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: OGAds z wujem flownem - Jayetsu - 20-07-2018 19:17

(15-07-2018 17:15)flown napisał(a):  
(15-07-2018 17:05)$Kamil$ napisał(a):  Też masz ostatnio problem z wyświetleniami z smmstore.pro?
Albo się nie dodają albo znikają Undecided


Teraz jest globalny problem z wyświetleniami, bo youtube wprowadzil zmiany i praktycznie kazdy kto sprzedawal wyswietlenia juz je wycofał albo sie do tego przymierza.
Teraz testuje pewnego dostawce i bede zdawal relacje co do jakosci wyswietlen Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak wypadają testy? Smile. Na BHW jest wątek i teoria mówiąca o tym, że teraz komentarze powinny stanowić 1/50 wyświetleń, to wtedy ich w miarę nie mrozi, oby nie bo nastaną mroczne czasy :x


RE: OGAds z wujem flownem - Malinna - 20-07-2018 19:28

Ciekawy dziennik pracy.Będe zaglądać tu co jakiś czas.


RE: OGAds z wujem flownem - DawideQQ - 05-08-2018 16:07

@flown I jak testy ? Big Grin


RE: OGAds z wujem flownem - flown - 09-08-2018 11:33

Z ponad tygodniowym poślizgiem, ale jest Big Grin

Lipiec
$1,203.44

[Obrazek: Untitled.jpg]

Przypomniało mi się, że trzeba wrzucić wpis do dziennika, a akurat chwilowo nie mam co robić w pracy hehe.
Plany na lipiec były ambitne, ale niestety nie wypaliły. Dojechała mnie praca po 8h dziennie w związku z czym nie zrobiłem praktycznie nic. Próbowałem jedynie różnych dostawców wyświetleń na jedynej niszce jaką byłem w stanie zrobić, ale efekty są marne. Korzystałem m.in. z InstantPanel.net - początkowo zaciekawiła mnie cena ($1/k views), ale niestety mocno się zawiodłem, gdy wyświetlenia zaczęły znikać.

Tak jak widać zarobki względem ostatniego miesiąca mocno zmalały (-$500) i w tym pewnie spadną poniżej $1k, o ile nie wezmę się do pracy. A nie wemzę Jerk

Przypominam, że jeśli zarejestrujesz się (albo przepniesz - teraz już można) i zarobisz $5 to wyślę Ci mój poradnik, razem z przykładowym filmem.

Poza tym najpewniej jest to ostatni wpis do dziennika z mojej strony, bo zarobki <$1k/month wstyd wrzucać Undecided




PS: Korzystając z okazji gratuluję koledze po fachu Lanserkowi za wstanie z kolan (#pdk) i wykręcanie super dniówek Wink Śledzę i podziwiam.


RE: OGAds z wujem flownem - EfectiveWork - 09-08-2018 12:13

Oooo wujeczek wrócił Big Grin

Pomimo braku pracy zarobki masz obiecujące Smile Jesteś jednym z nielicznych, którzy ładnie wykorzystują możliwości youtube pomimo aktualnych problemów z wyświetleniami Smile Jak Ci się ze chce znowu mocniej popracować to liczę na przebicie aktualnie zarobionych pieniążków Cool


RE: OGAds z wujem flownem - Damkofr - 09-08-2018 20:38

@[flown] czyli rozumiem że istnieje możliwość przepięcia się na ogads. Bo mam tam zarobione pare dolarów, chciałbym wrócić do konkretnego zarabiania w internecie.