Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - marek_____ - 28-05-2017 12:16

W Badaniach Opinii już jestem i przez niecały rok nabiłem tam 680 pkt na 1000 do wypłaty (za 50zł), więc nieszczególnie, no ale mam nadzieję, że w końcu na tą wypłatę zbiorę Tongue

Przy okazji zapytam z ciekawości, czy Ty wypełniasz tylko ankiety, które przychodzą jako zaproszenia na e-mail, czy też wchodzisz regularnie na strony paneli i tam szukasz nowych ankiet? Interesuje mnie po prostu, czy zdarza się tak, że na panelu byłaby jakaś ankieta do zrobienia, a na maila nie przychodzi powiadomienie i czy warto to sprawdzać na stronie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 28-05-2017 16:06

(28-05-2017 12:16)marek_____ napisał(a):  W Badaniach Opinii już jestem i przez niecały rok nabiłem tam 680 pkt na 1000 do wypłaty (za 50zł), więc nieszczególnie, no ale mam nadzieję, że w końcu na tą wypłatę zbiorę Tongue

Przy okazji zapytam z ciekawości, czy Ty wypełniasz tylko ankiety, które przychodzą jako zaproszenia na e-mail, czy też wchodzisz regularnie na strony paneli i tam szukasz nowych ankiet? Interesuje mnie po prostu, czy zdarza się tak, że na panelu byłaby jakaś ankieta do zrobienia, a na maila nie przychodzi powiadomienie i czy warto to sprawdzać na stronie.

Genealnie tylko ze studentwatch się z tym spotkałam aby nie przychodziły na email. Czasem odwiedzam panele aby sprawdzić stan konta.
A co do badania opinii to dość nowy panel, bo działa od zeszłego roku i dopiero się rozwija. Mi tez się właśnie udało z ankiet które ja wypełniałam zarobić na pierwszą wypłatę i właśnie czekam.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 31-05-2017 08:35

Otrzymałam moją pierwszą wypłatę 50 zł na konto z panelu badanie opinii Smile
Panel jest dość nowy, ale dobrze się rozwija Smile


[Obrazek: badanie_opinii_31.05.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 01-06-2017 03:35

Wypłata z panelu opinie.pl Smile
Zapomniałam wcześniej dodać.

[Obrazek: opinie30.05.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 05-06-2017 21:50

Dzisiaj kolejna wypłatka z panelu studentswatch Smile

[Obrazek: stwatch_05.06.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - tomek7912 - 06-06-2017 06:53

W ile zrobisz taką wypłate z studentswatch ?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 06-06-2017 10:45

miałaś kiedyś jakiś problem z panelem smgkrc? Ja w maju zamówiłem 2 wypłaty po 32 zł w czwartek rano dostałem maila że przelew został wysłany do dziś na koncie nie ma kasy a wiem że wysyłają z mbanku więc nie możliwe aby tyle szedł przelew. Na maile z pytaniem o przelew nie odpisują


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-06-2017 18:41

(06-06-2017 10:45)Kryspin napisał(a):  miałaś kiedyś jakiś problem z panelem smgkrc? Ja w maju zamówiłem 2 wypłaty po 32 zł w czwartek rano dostałem maila że przelew został wysłany do dziś na koncie nie ma kasy a wiem że wysyłają z mbanku więc nie możliwe aby tyle szedł przelew. Na maile z pytaniem o przelew nie odpisują

Ja nie miałam problemu, bo zawsze zamawiam doładowanie telefonu. Raz mi napisali, że wysłali doładowanie, a ja po kilku godzinach nie miałam doładowanego telefonu to napisałam do nich i mi doładowali bez problemu. A skoro mowa o smgkrc to ostatnie doładowanie około 20 maja, ale 40 zł też miałam, ale zapomniałam dać na forum dowodu wypłaty.
To dziwię się, że tak masz.

(06-06-2017 06:53)tomek7912 napisał(a):  W ile zrobisz taką wypłate z studentswatch ?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Tak w 2-3 tygodni Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 06-06-2017 18:53

a z Badanie Opinii wysyłają jakiegoś maila gdy wyślą nam kase na konto? Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - brutusek - 06-06-2017 19:27

Natinka co robisz ze na opinie.pl przychodza ci tak wysoko platne ankietY ? Ja raz ze dostaje 1 na kilka dni to jeszcze malo punktow ? Zalezne od wypelnienia profilu czy jaki jest sposob na ta stronke ?