Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek (/Temat-Dziennik-Pracy-PPI-Voldir-4Colors-Misterzelek-100754)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - misterzelek - 25-01-2015 20:36

Ja zacząłem pare dni temu mam gdzieś w 2.5 $ jakoś nie super ale zaczynam dopiero


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4funsecond - 25-01-2015 23:09

Mam dla was propozycję. Skoro już robicie razem dziennik zrobicie sobie jakąś porządną konfe na gg czy czym tam chcecie i wesprzyjcie się wszyscy razem. Jeśli jeden zarabia 2 dolce a drugi 11 to razem zarobicie 20. Dodać trzeciego który jeszcze nie powiedział ile zarobił będziecie mieli z 40dolcow : 3 = 13 dolców na głowę. Każdy będzie miał więcej kasy a razem na pewno szybciej się rozwinięcie Smile

Myśleliście może aby pisać posty z dniowek w jednym? Np. Jeden pisze dzis: ja mam tyle, tutaj dzień drugiego : i drugi się wypowiada. Myślę że łatwiej byłoby czytać Smile


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - kociamber - 25-01-2015 23:39

W takim interesie nie warto moim zdaniem dzielić się hajsem, bo wyznacznikiem w PPI/PPA/PPD jest twój nakład pracy i pomysłowość...


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - Voldir - 26-01-2015 01:26

Też tak uważam że to nie wypali. Nie oszukujmy się ale każdy zawsze będzie uważał że zrobił więcej i że to jemu należy się więcej hajsu. Nie ważne jak zgrani byli by "wspólnicy". @[4Colors] jest tak na prawdę dobrym chłopakiem. Z nim najwięcej wymieniłem wiadomości na forum i zdań. A osobiście jaki jest? Niestety nie miałem tej przyjemności, więc się nie wypowiem. Dlatego też zdecydowałem się na wspólny dziennik razem z nim bo jest całkiem w porządku Smile

Dzień 4

Dzień średni jak zresztą ostatnie Moje dni. Dzisiaj ciąg dalszy przygotowania Mojej "efki" pod sprzedaż. Chcę kupić coś większego. Na pewno 5 drzwiowego. Może coś pokroju Scenica ? Jeszcze nie wiem ale kwota w jakiej chciałbym się zamknąć to 5k. 4 tysiące to zarobki z internetu, głównie z subów a tysiąc to już wkład własny Smile

Co dziś zrobiłem?
- Zrobiłem 1 hacka w VB
- Wrzuciłem 3 filmiki pod 3 nisze na YT
- Na bloga niestety nic nie wrzuciłem
- Nabiłem po 20 łapek do każdego filmiku

Minusy dzisiejszego dnia?
- Mój blog na blogspocie został usunięty ;/ ehh

[Obrazek: 7We1vZz.png]

Dziś zarobiłem: 0.62$
Wczoraj zarobiłem: 0.59$
Do wypłaty: 12.65$



RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 26-01-2015 20:30

Dzień 5

Ferie zaraz się kończą, a ja w zasadzie mam tyle do zrobienia ( zarabianie ;D ). A co do tego co napisał 4funsecond to genialnie odniósł się do tego Voldir. Podzielam jego zdanie i dziękuję, za aktywność w temacie.

Co dzisiaj zrobiłem?
- Stworzyłem nowego użytkownika na komputerze
- Zrobiłem 3 hacki i nagrałem do nich filmy
- Założyłem kolejne konto Youtube
- Cały czas myślę, nad jakąś niszą do PPI ( jak chcecie coś podrzucić - pw Big Grin ).


[Obrazek: y7s5HoC.png]


Dziś zarobiłem: 1$
Wczoraj zarobiłem: 1.41$
Do wypłaty: 20.64$



RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - misterzelek - 26-01-2015 21:18

Ja próbuje z blogiem zobaczę jak wyjdzie Smile czy wogóle coś zarobię jutro postaram się zaktualizować


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - Voldir - 27-01-2015 02:16

Dzień 5

Co tu dużo pisać? Dzień do dupy i tyle. Padł mi dzisiaj znowu drugi blog. Jprd ;/
Cieszą jedynie pobrania z 1 niszy dzisiaj. Dwudniowa nisza i już widać efekty. Zobaczymy jak to będzie.

Co dziś zrobiłem?
- Zrobiłem 1 hacka w VB
- Wrzuciłem 1 filmik pod nisze na YT

Minusy dzisiejszego dnia?
- Mój drugi blog na blogspocie został usunięty ;/ ehh

[Obrazek: yYktdSt.png]

Dziś zarobiłem: 0.09$
Wczoraj zarobiłem: 0.62$
Do wypłaty: 12.74$



RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 27-01-2015 20:31

Dzień 6

Wczorajsze zarobki były całkiem niezłe -> dzisiejsze zaś są dużo gorsze. No, ale nic. Wpadłem na pewien pomysł jak połączyć 3 formy zarobkowe w jedno. Możliwe, że to wypali. Teraz tylko czekać, aż Hotcash doda reflinki Big Grin

Co dzisiaj zrobiłem?
- 3 hacki


[Obrazek: VkMaBIW.png]


Dziś zarobiłem: 0.47$
Wczoraj zarobiłem: 1.50$
Do wypłaty: 21.61$



RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 28-01-2015 21:20

Dzień 7

Dzisiaj zrobiłem sobie dzień przerwy, zleciłem wypłatę na PIB i kasa już jest. Zaraz zabiorę się za zrobienie min. 2 hacków ( może nagram też filmy ). Z niecierpliwością czekam na program z reflinkami od Hotcash, mam naprawdę niezły pomysł przez co zarobki mogą zwiększyć się Smile Jakby ktoś miał jakiś program do flagowania filmów prosiłbym o PW. A tak korzystając z okazji, jeśli ktoś chciałby zacząć z PPI to proszę o zapoznanie się z moją sygnaturą.

Co dzisiaj zrobiłem?
- nic ( oprócz udoskonalania projektu nowej niszy )


[Obrazek: t88WFlI.png]


Dziś zarobiłem: 0.7$
Wczoraj zarobiłem: 0.67$
Do wypłaty: 0.7$



RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 29-01-2015 19:38

Dzień 8

Nie wiem co się dzieje z Voldirem i Mistrzelkiem - chłopaki, zacznijcie wrzucać jakieś posty Lol. Osobiście dzień uważam za udany, aczkolwiek bardzo prawdopodobne, że będę chory.

Co dzisiaj zrobiłem?
- Nabiłem 800 pkt. na Addmefast
- Nagrałem 6 filmików i wrzuciłem je na Youtube
- Zrobiłem 1 program pod suby ( Jak wypali dam znać Wink )


[Obrazek: iPPrM6D.png]


Dziś zarobiłem: 1.10$
Wczoraj zarobiłem: 0.90$
Do wypłaty: 2.00$