Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 21-02-2019 23:05

(21-02-2019 21:38)GrzegorzAnkieter napisał(a):  
(21-02-2019 10:57)kamys0 napisał(a):  Ja uważam, że mobrog i profilic to strata czasu.

Co do Mobrog to całkowicie się zgodzę. Natomiast Prolific to moim zdaniem jeden z porządniejszych paneli.

Napisałem już do Mobrog bo pierwsza ankieta i nie totrzymałem pieniedzy na konto Mobrog(dalej pisze że jeszcze nic nie zarobiłem ) wydaje mi sie żę jak narazie to za mało ankiet i jak widać za dużo problemów.. no możę ja mam pecha ale początek jak widzać Prolific musze założyć konto


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 22-02-2019 00:29

(21-02-2019 23:05)seti-bb napisał(a):  
(21-02-2019 21:38)GrzegorzAnkieter napisał(a):  
(21-02-2019 10:57)kamys0 napisał(a):  Ja uważam, że mobrog i profilic to strata czasu.

Co do Mobrog to całkowicie się zgodzę. Natomiast Prolific to moim zdaniem jeden z porządniejszych paneli.

Napisałem już do Mobrog bo pierwsza ankieta i nie totrzymałem pieniedzy na konto Mobrog(dalej pisze że jeszcze nic nie zarobiłem ) wydaje mi sie żę jak narazie to za mało ankiet i jak widać za dużo problemów.. no możę ja mam pecha ale początek jak widzać Prolific musze założyć konto

No fakt, niestety w ankietach czasem tez jest ryzyko, że cos niezaliczy lub niektóre panele nie sa do końca uczciwe.
Jutro edytuję w pierwszym poście ten spis paneli bez polecania, aby była kolejność od najlepszych, bo na razie tam są losowo, a starałam się uwzględnić wszystkie możliwe panele, ale nie pomyślałam aby zrobić w kolejności od najlepszych, jutro to poprawie, aby ludzie mieli na poczatku tylko te najlepsze, a na końcu te nie dokońca w porządku.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - seti-bb - 22-02-2019 08:08

(22-02-2019 00:29)11natinka11 napisał(a):  
(21-02-2019 23:05)seti-bb napisał(a):  
(21-02-2019 21:38)GrzegorzAnkieter napisał(a):  
(21-02-2019 10:57)kamys0 napisał(a):  Ja uważam, że mobrog i profilic to strata czasu.

Co do Mobrog to całkowicie się zgodzę. Natomiast Prolific to moim zdaniem jeden z porządniejszych paneli.

Napisałem już do Mobrog bo pierwsza ankieta i nie totrzymałem pieniedzy na konto Mobrog(dalej pisze że jeszcze nic nie zarobiłem ) wydaje mi sie żę jak narazie to za mało ankiet i jak widać za dużo problemów.. no możę ja mam pecha ale początek jak widzać Prolific musze założyć konto

No fakt, niestety w ankietach czasem tez jest ryzyko, że cos niezaliczy lub niektóre panele nie sa do końca uczciwe.
Jutro edytuję w pierwszym poście ten spis paneli bez polecania, aby była kolejność od najlepszych, bo na razie tam są losowo, a starałam się uwzględnić wszystkie możliwe panele, ale nie pomyślałam aby zrobić w kolejności od najlepszych, jutro to poprawie, aby ludzie mieli na poczatku tylko te najlepsze, a na końcu te nie dokońca w porządku.

No moim zdaniem to bedzie mega pomocne nie tylko dla nas ale i dla uczciwych paneli bardzo korzystne

Musimy pamietać że ten nieuczciwy panel bedzie miał prawdopodobnie większe zyski a przez to możę byc bardziej konkurencyjny dla tych uczciwych A ludzi nigdy nie zabraknie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 22-02-2019 10:17

Ja wczoraj zrobiłam 2 ankiety na profilic, ale nie jestem wcale pewna czy mi zaliczą bo tej pierwszej nie zaliczyli. Poza tym ciągle dostaję tam ankiety z obliczeniami matematycznymi...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 23-02-2019 20:37

Jestem nowa Smile i wpadam z podziękowaniami autorce wątku Smile Na początku lutego późną nocą natrafiłam na ten wątek, poczytałam z niejakim zdziwieniem/niedowierzaniem i postanowiłam spróbować. No cóż ... jest za mną jedna wypłata z Clixsense Smile Jednocześnie chciałabym zapytać czy nie wspomógłby ktoś zaproszeniem np. do Zymetrii (??) czy do innych gdzie tak po prostu zarejestrować się nie da? pozdr.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 24-02-2019 00:52

(23-02-2019 20:37)Agusek76 napisał(a):  Jestem nowa Smile i wpadam z podziękowaniami autorce wątku Smile Na początku lutego późną nocą natrafiłam na ten wątek, poczytałam z niejakim zdziwieniem/niedowierzaniem i postanowiłam spróbować. No cóż ... jest za mną jedna wypłata z Clixsense Smile Jednocześnie chciałabym zapytać czy nie wspomógłby ktoś zaproszeniem np. do Zymetrii (??) czy do innych gdzie tak po prostu zarejestrować się nie da? pozdr.

Moge do zymetrii wysłać ale nie obiecuję, że dojdzie, bo z tego co wiem to ciężko te zaproszenia dochodzą i albo wcale albo po kilku dniach, zależy. Napisz na pw swój email


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 24-02-2019 08:51

Wczoraj dostałem ankietę z Klubu Kantar na kolejny dzieniczek ktory zacznie się od 26.02. I przewiduje za zrobienie go w całości aż 1000 punktwo.
Czy ktoś dostał się jeszcze?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 24-02-2019 09:13

Ja nic nie dostałam z Kantaru. Tam rzadko są ankiety.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - olesh - 24-02-2019 09:43

Ja wczoraj również miałem ankietę od Kantaru ale się nie zakwalifikowałem. Napiszesz dokładnie czego dotyczy prowadzenie dzienniczka ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - chincyk - 24-02-2019 10:43

chodzi o dzienniczek o napojach Wink