Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Trafficmonsoon2 - 14-09-2015 15:16

Sm klikałeś? xd


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Darven - 15-09-2015 11:33

Jaką stronę polecacie do masowego maskowania linków shorte?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Zaperr44 - 15-09-2015 12:43

Przyłączam się do pytania jak maskować linki? Jak wrzucam post z linkiem shorte.st to fb blokuje i usuwa post smutny


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - poca66 - 16-09-2015 14:33

Witam. Wczorajsze moje zarobki na Shorte to $11.93824 - ładnie co Big Grin
Nie napracowałem się też dużo, jedynie 3 linki na paru grupkach. Na początku moje zarobki też były marne, bo nie miałem doświadczenia, i nie znałem sposobów, które poznałem z czasem Smile Znam też sposoby maskowania linków. Mam bardzo dużo pomysłów Idea na nowe sposoby zarabiania, i bardzo mocno pomagam w tym moim poleconym Smile Jakby ktoś chciał do Nas dołączyć, proszę o priv. Pozdrawiam Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Trafficmonsoon2 - 16-09-2015 15:54

Witam.
Mam pytanie.
Czemu z 7 klików. Były to kliki z postu refback za reputy. Zaliczyło mi tylko 2.
Osoby normalnie kliknęły w Skip Ad. Czy to błąd z mojej strony czy z strony klikającego


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - KegMan - 16-09-2015 16:31

Jaką masz pewność, że te osoby kliknęły? Sam komentarz nie może potwierdzić wiarygodności tych osób.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - sojusznik - 23-09-2015 12:15

Wiem, że czasem shorte ma humory i licznik nie pokazuje live, jednak co mnie zaniepokoiło stoi już jakiś czas i coraz więcej osób pisze, że nie może wejść link, ktoś ma podobnie?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - mysc - 23-09-2015 13:46

Wyloguj się i zaloguj Smile Możliwe, że dostałeś bana - niestety nie dowiesz się o tym w inny sposób.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - sojusznik - 23-09-2015 14:09

Ban nie wchodzi w grę, wyczyściłem ciasteczka, wszystko wróciło do normy Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Assasinoo - 23-09-2015 14:31

(16-09-2015 15:54)Trafficmonsoon2 napisał(a):  Witam.
Mam pytanie.
Czemu z 7 klików. Były to kliki z postu refback za reputy. Zaliczyło mi tylko 2.
Osoby normalnie kliknęły w Skip Ad. Czy to błąd z mojej strony czy z strony klikającego

Jeśli faktycznie mówią prawdę, i kliknęli w link i odczekali 5 sekund jest inne wytłumaczenie. Jeśli masowo działają w refbacku to możliwe, że w danym dniu wyklikali już swój limit. Shorte nie zalicza czasem tylko pięciu kliknięć z jednego IP na 24h?