Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! (/Temat-Afiliant-com-nie-trzeba-miec-strony-www-zeby-zarabiac-70531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 29-08-2013 09:08

Jak tam postępy? Smile


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - makeamoney - 29-08-2013 09:50

Właśnie mi aktywowali konto Smile Zgłosiłem się do klubzniżek i czekam. Możesz polecić jakieś ciekawe programy, które są godne polecenia ?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 29-08-2013 10:17

Witaj Smile

Opisałem w pierwszym poście programy, w których zarabiam :> Wprawdzie nie ma już Godealli i BlaBlaCar, ale doszły Fashiondays np. i kilka finansowych.

Kwestia znalezienia sobie samemu swoich własnych programów.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Nupek369 - 29-08-2013 21:49

U mnie jak na razie okrągłe 0 Big Grin


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - hertia - 30-08-2013 13:53

Ja czekam aż mi przeleją pierwszą prowizję czyli 109zł do wypłat bo na razie kasa jest w pół drogi;[ trochę się z tym schodzi z tymi przelewami a jeszcze im papierów nie wysłałem;p


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 30-08-2013 14:12

No bez papierów, to nie możesz nawet rachunku wystawić. Smile A po wystawieniu rachunku się czeka 30 dni na przelanie kasy.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - hertia - 30-08-2013 14:25

W sumie jak dojdą na gwiazdkę to też będzie dobrzeSmile


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - GreenMachine - 31-08-2013 21:35

Zarejestrowany z refa Smile!


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - PokerStars1910 - 02-09-2013 17:03

[Obrazek: 7jc19a.jpg]

[Obrazek: g1zkv2.jpg]

[Obrazek: bq037l.jpg]

Wyjaśni mi ktoś o co chodzi, bo nie ogarniam za bardzo? Tongue

Dzień 1 września wszystko spoczi loczi, rozumiem - trzeba czekać tam do końca miesiąca to albo odrzucą leady, albo przyjmą.

Ale drugi przy pewnej ofercie, gdzie dostaje procent jeśli ktoś kupi pewien przedmiot... Nie ogarniam. Wypłata z oferty reklamodawcy w tej ofercie możliwa jest tylko przy zamówieniu produktu. Zamówienia są 4, okej - ale dlaczego "kwota zamówień" wynosi 0? Czy może "zaaktualizuje" się z opóźnieniem? Tongue Czy po prostu to jakiś błąd i jako zamówienie jest naliczane nie wiem... wejście w wysyłanie przelewu bankowego, ale ktoś po prostu wyszedł i produktu nie zamówił? Tongue


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - stiff - 03-09-2013 07:54

W jakim okresie czasu naliczana jest prowizja z alior sync? I kiedy ja zobacze u siebie w panelu? Znajomy podpisal umowe juz z kurierem, teraz czeka na aktywacje konta w alior a u mnie ciagle nic nie widac.