Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - mordimer12 - 31-01-2013 14:57

Sebens, zainstaluj (jeśli masz przeglądarke google chrome) auto refresh plus


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - sebens - 31-01-2013 15:00

mam chroma


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - sebens - 31-01-2013 15:06

poustawiac jakos ten dodatek?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - mordimer12 - 31-01-2013 15:24

Default Time Interval: 1 seconda

w Page Monitor:

zaznacz Enable This Feature
i Play sound candidate 1 (1 second)
potem jak masz to zadanie klikasz prawy przycisk, otwórz w nowej karcie potem klikasz tą ikonkę w prawym górnym rogu (ten kwadracik niebieski z taką strzałką) w Popup Notification once FIND the target: wpisz "New Rules" a jak bedziesz robił inny task to wpisz to co jest w zadanie np. flag images itp, wiesz o co kaman, potem klikasz start. Strona będzie się automatycznie odświeżała co 1 sekunde (możesz w tym samym czasie robić coś innego). Jak się załaduje dostaniesz taki dźwięk i w prawym dolnym rogu wyświetli Ci się info, że Auto Refresh Plus znalazło no i wchodzisz na tą stronę robisz zadanie i tak dalej. Pozdro


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - sebens - 31-01-2013 15:40

ok, wielkie dzięki za instrukcję, wszystko ładnie działa, odświeża, tylko nie chce załadować mi zadaniaBig Grin też masz dzisiaj taki problem z nimi?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - mordimer12 - 31-01-2013 16:36

a które robisz?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - sebens - 31-01-2013 16:54

NEW RULES i 'Given 2 Products, Which One is the Better Fit for the QUERY? ', głównie te robie bo nic innego za bardzo nie ogarniam chyba ze bym dostal jakas instrukcjeBig Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - mordimer12 - 31-01-2013 17:20

Nie no, ja oprócz tych co wymieniłeś ogarniam trochę inne, ale takich instrukcji to już udzielam swoim refom ;d No chyba, że zarejestrujesz się na 2 portal z mojego ref-linka Wink


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - sebens - 31-01-2013 17:26

ok, nie ma sprawy, ale jestem juz zarejestrowany na ,cplead i MyPay


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - mordimer12 - 31-01-2013 17:38

A paiddailysurveys? Napisz do mnie na PW