Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] (/Temat-Lubietoto-pl-Serwis-z-nagrodami-Minimum-w-15-minut-SCAM-55552)



RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - Meloman - 04-08-2012 10:57

Kolorowe kulki - ustal sobie dany kolor którego widzisz na oko że jest najwiecej i zbijaj kulki innego koloru, tak aby praktycznie na planszy został prawie sam kolor żółty naprzyklad Smile Jak to się ładnie połaczy można zdobyć 1600-1900 pkt. Zalezy ile kulek tego samego koloru zbijecie 1 kliknieciem Smile

Memory card - dobra pamięć nic wiecej...

Klocki - trzeba mieć wprawe w tetrisa po prostu, najlepiej ustawić tak żeby mieć przykładowo 5-6 linijek prawie że wypełnionych żeby mogły zostać wypełnione np długim klockiem - wtedy dostajemy 4000-7000pkt za jedno dobre ułozenie Smile

Mistrz klawiatury - Trzeba mieć po prostu refleks, mi się udaje dobijać prawie zawsze do 39-41. Fajna gierka


Ogółem gry nie są trudne a można w nich baardzo duzo wygrać [Aktualnie na moim koncie nabite 30k punktów i czekam na poprzednie wypłaty - prawie wszystko wygrane z gier...]


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - marcel_kk - 04-08-2012 11:11

Coś z tą akceptacją zadań jest nie tak,
mi wogóle nie zaliczało.


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - twardy - 04-08-2012 11:33

ja od tyg mam 'oczekuje na akceptacje' przy terra militaris


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - ciamciaj - 05-08-2012 08:35

Zleciłem wypłate 50zł, powinna być do środy Smile Bardzo przyjemne zarabianie Smile)


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - PawkusPL - 05-08-2012 12:09

Mi sie raz na 2 dni pojawią 2 like i 10pkt na 2 dni ;/


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - WazzaP - 05-08-2012 12:53

Mnie od piątku zadania oczekują na akceptację.. pff..


@edit
Także od piątku brakuje stron do polubienia..


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - PR0T3CT0R - 07-08-2012 20:03

(04-08-2012 11:11)marcel_kk napisał(a):  Coś z tą akceptacją zadań jest nie tak,
mi wogóle nie zaliczało.

Też tak mam, 1 zadanie zaliczyło a reszty nie i pisze że dalej czeka na akceptacje, a niektóre mogę od nowa robić i i tak nie zalicza...


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - kamilxxy - 09-08-2012 09:53

czekam od wczoraj na doładowanie konta za 5 zł


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - pr3tor - 09-08-2012 11:42

ja od wczoraj mam już prawie minimum. Dużo gier grałem. wynik imponującySmile 9/10 wygranychSmile
Pozdrawiam mce1410- starego wyjadaczaBig Grin pr3tor


EDIT: Pierwsze doładowanie do telefonu zlecone Smile Pozostaje czekać Smile


RE: Lubietoto.pl - serwis z nagrodami - rozi1910 - 17-08-2012 23:47

a ja mam taki problem, mianowicie od kilku (pięciu?) dni zadania, które wykonałem oczekują na akceptację. I moje pytanie: da rade gdzieś napisać do administratorów stronki, żeby je zaakceptowali, albo nawet odrzucili? przynajmniej wykonałbym je drugi raz i może by zaliczyło, a tak żadne nowe zadania mi się nie pojawiają, a za te punktów nie mam... Z góry dzięki za odpowiedź!!