Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Btc i Inne zarobki :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Btc i Inne zarobki :) (/Temat-Btc-i-Inne-zarobki-116230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Na Btc Z Kranów Również Można Zarobić :):) - mikuss - 03-05-2017 16:07

Takie tam najnowsze wypłaty.
Codzienność, zakup kolejnych ghs i wypłata co tam zostanie po zakupie mocy Smile


[Obrazek: 54c2ef6119b994a6med.jpg]

Jak by ktoś chciał to zapraszam z linku Smile



https://millhash.com/Welcome/Partner/1689


RE: Na Btc Z Kranów Również Można Zarobić :):) - Sanczo96 - 03-05-2017 21:47

Również poproszę o listę kranów na PW Smile


RE: Na Btc Z Kranów Również Można Zarobić :):) - mikuss - 03-05-2017 21:53

Zacytuję skoro się nie chce czytać postów ostatnich w temacie, bo odpowiedź nie będzie inna na w/w post


(26-04-2017 19:58)mikuss napisał(a):  Koledzy powyżej : temat kranów nieaktualny więc nie wyślę listy bo takowej już u mnie nie ma.
Listy kranów szukajcie na forum, coś powinno się znaleźć Smile



RE: Na Btc Z Kranów Również Można Zarobić :):) - mikuss - 05-05-2017 22:01

Takie tam najnowsze wypłaty.
Codzienność, zakup kolejnych ghs i wypłata co tam zostanie po zakupie mocy Smile


[Obrazek: a90929002ce8bc08med.jpg]


Jak by ktoś chciał to zapraszam z linku Smile



https://millhash.com/Welcome/Partner/1689


RE: Na Btc Z Kranów Również Można Zarobić :):) - NeedDolar - 06-05-2017 06:03

Ile Twoim zdaniem warto wrzucić w to, żeby codziennie coś wyciągać? Liczyłem tym kalkulatorem dostępnym w serwisie, ale moje obliczenia wydają mi się błędne Big Grin


RE: Na Btc Z Kranów Również Można Zarobić :):) - mikuss - 06-05-2017 06:24

(06-05-2017 06:03)NeedDolar napisał(a):  Ile Twoim zdaniem warto wrzucić w to, żeby codziennie coś wyciągać? Liczyłem tym kalkulatorem dostępnym w serwisie, ale moje obliczenia wydają mi się błędne Big Grin

@[NeedDolar] Moim zdaniem tyle na ile jesteś sobie w stanie pozwolić na ewentualną stratę bo każde wpłacone środki w programy ponzi traktuje się jak stracone. Dla każdego kwota jaką sobie może pozwolić na taki wypas będzie inna Smile
Tak kalkulator nie do końca jest wiarygodny i oczywiście jeśli się reinwestuje kupując dalszą moc wszystko zupełnie inaczej wygląda


RE: Na Btc Z Kranów Również Można Zarobić :):) - NeedDolar - 06-05-2017 12:25

Wczoraj sobie liczyłem, że wpłaciłem 20$ bo tyle mogę stracić. Uzyskałem pewną moc, dodałem do tego co mam, policzyłem w kalkulatorze ile powinienem mieć po dniu, przeliczyłem ile będzie to prędkości i dodałem do wartości mojej prędkości + to co kupiłem za 20$.

Postępowałem w ten sposób tj. na 2 tygodnie reinwestycji. Z moich kalkulacji wynika, że ch**a zarobię Jerk2

Wyjaśnisz trochę jak to działa? Bo chcę zainwestować kilka $ oraz zebrać kilku poleconych, ale nawet nie wiem jak mam im to wyjaśnić Rolleyes


RE: Na Btc Z Kranów Również Można Zarobić :):) - mikuss - 06-05-2017 12:50

(06-05-2017 12:25)NeedDolar napisał(a):  Wczoraj sobie liczyłem, że wpłaciłem 20$ bo tyle mogę stracić. Uzyskałem pewną moc, dodałem do tego co mam, policzyłem w kalkulatorze ile powinienem mieć po dniu, przeliczyłem ile będzie to prędkości i dodałem do wartości mojej prędkości + to co kupiłem za 20$.

Postępowałem w ten sposób tj. na 2 tygodnie reinwestycji. Z moich kalkulacji wynika, że ch**a zarobię Jerk2

Wyjaśnisz trochę jak to działa? Bo chcę zainwestować kilka $ oraz zebrać kilku poleconych, ale nawet nie wiem jak mam im to wyjaśnić Rolleyes
@[NeedDolar]
Krypto ma różną cenę więc operowanie w $ nie ma sensu
Najlepiej 10k mocy to 3580000 satoshi - cena w $ jest różna za taką ilość bo kurs skacze. Taka ilość mocy da ci już co 2 dzień minimum wypłaty w btc i od takich wartości sam sobie rób obliczenia samemu bo kalkulator jest tutaj w ogóle nie przydatny


RE: Na Btc Z Kranów Również Można Zarobić :):) - helix - 07-05-2017 12:24

Też proszę lista kraników na pw bo z niektórych już korzystam


RE: Na Btc Z Kranów Również Można Zarobić :):) - mikuss - 07-05-2017 12:50

(03-05-2017 21:53)mikuss napisał(a):  Zacytuję skoro się nie chce czytać postów ostatnich w temacie, bo odpowiedź nie będzie inna na w/w post


(26-04-2017 19:58)mikuss napisał(a):  Koledzy powyżej : temat kranów nieaktualny więc nie wyślę listy bo takowej już u mnie nie ma.
Listy kranów szukajcie na forum, coś powinno się znaleźć Smile