Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! (/Temat-NetCashRevenue-com-PPI-monetyzuj-ruch-media-i-download-100201)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - selfie - 03-06-2015 21:44

(03-06-2015 21:24)dobrydiler napisał(a):  Ja przeskanowałem ty http://www.malwarebytes.org/mwb-download/ i mi zadziałało Smile
Aż 100 zagrożeń wykryło

To chyba jednak nie działa Jerk


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - full2000 - 04-06-2015 09:54

(02-06-2015 18:52)wiezaawieza napisał(a):  ... I mam rozumieć, że wypłatę dostanę jak tylko przekroczę wartośc tego dolara? Bo podobno jakoś z automatu wysyłają na paypala ;p

Jak chcesz wypłatę od $1 to możesz stworzyć ticket: http://netcashrevenue.com/tickets/ piszesz tutaj po polsku że chcesz wypłatę.

(02-06-2015 21:01)war43 napisał(a):  @UP
W sumie nie sprawdzałem nawet.
Teraz dopiero sprawdziłem z ciekawości i... Tyle męki, a nawet leada nie dostałem ;/

Żaden realny serwis nie płaci za nabijanie leadów samemu sobie.


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - aero2 - 04-06-2015 09:56

@[full2000]
Chyba za "nabijanie" leadów.Smile


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - war43 - 04-06-2015 12:30

Mam kilka pytań do ludzi bardziej doświadczonych:
Założyłem bloga pod PPI, tematyka to gry komputerowe do pobrania.
Wszystko ładnie posegregowane kategoriami itd. całość oczywiście w języku angielskim.

Orientacyjnie, ile postów powinienem tam opublikować zanim zacznę reklamować bloga oraz pojedyncze posty?
Powinienem dodawać tylko te gry, które ludzi rzeczywiście zainteresują, czy dobrze będzie dodatkowo "wypchać" bloga śmieciowymi grami, aby wyglądał wiarygodniej?
Czy dodawanie 15 gier dziennie jest odpowiednie, czy raczej powinienem zwiększyć tę liczbę?

Czy blog może się znajdować na Bloggerze, czy w takim przypadku już konieczny jest własny hosting?
Dodam, że Bloggera już sobie spokojnie opanowałem, wiem co i jak, a na temat tego Wordpressa kompletnie nic nie wiem... Nie wspominając już o własnym hostingu, dodawaniu tam czegokolwiek itd. - Tu jestem w stu procentach zielony Smile

Na koniec jeszcze chciałbym dodać, że Blog ma przynieść długoterminowe zyski, nie szukam tutaj szybkiego zarobku Smile


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - dobrydiler - 08-06-2015 19:19

Wy też nie możecie pobrać plików ?


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - dobrydiler - 09-06-2015 07:27

Ok działa napisałem do supportu.


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - jamroczik - 16-06-2015 17:46

Wszystko może by było i fajnie ale konwersję niszczy totalnie to:


Potencjalnie niepożądana zawartość

Ta strona internetowa znajduje się na liście witryn potencjalnie niepożądanych. Pokaż URL

Ta strona internetowa znajduje się na liście witryn o niepewnej reputacji lub potencjalnie niepożądanych.

▪ Zgłoszenie nieprawidłowo zablokowanej strony

Planujecie to zmienić? Do userów forum - które ppi nie sa na listach antywirów?


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - wiezaawieza - 17-06-2015 19:08

Ładnie. 1,7$ zarobione i wypłacone Smile Pierwsza wypłata żeby sprawdzić wypłacalność serwisu Smile Jak najbardziej polecam Smile


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - GPlayer - 18-06-2015 20:15

Wam też nie wyświetla bannerów lub ikon do downloadu ?


RE: NetCashRevenue.com - PPI - monetyzuj ruch media i download! - full2000 - 19-06-2015 14:07

(18-06-2015 20:15)GPlayer napisał(a):  Wam też nie wyświetla bannerów lub ikon do downloadu ?

Wyłącz Adblock'a Smile