Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki serwis założć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaki serwis założć? (/Temat-Jaki-serwis-zalozc-99495)

Strony: 1 2 3


RE: Jaki serwis założć? - patryk6176 - 12-10-2014 21:56

Racja nikt Ci nie poda gotowego pomysłu na serwis w którym będziesz czerpał zyski, ale jak wyżej napisałem przydał by się jeszcze jeden pewien serwis taki jak autosurfon. Pozdrawiam Patryk


RE: Jaki serwis założć? - kokojambo2 - 12-10-2014 22:20

Już wcześniej myslałem o grze przeglądarkowej..teraz czas poszukać obeznanej osoby która to wykona ;)Lecz nie mowię hop.


RE: Jaki serwis założć? - osinex - 12-10-2014 22:41

Niee.. Po co od razu robić od zera? Jest wiele dobrych gier które nie są przetłumaczone na polski. I masę dzieci które nie umiom po angielsku.. Smile nie wiem do końca na jakiej zasadzie to działa czy kupuje się licencje czy jak franczyza.. Nigdy się tym nie interesowałem. Ale np. Metin2.pl jest świetnym przykładem. z koreańskiego na angielski z angielskiego na polski i hasło się kręci.


RE: Jaki serwis założć? - AnnaKa - 13-10-2014 01:02

@up fakt nie umieją

Ja bym radził założyć serwis najlepiej wypłacalny.
Z góry mówię że nie dasz rady z takim wkładem założyć dobrego PPA/CPA
Na samą reklamę mogłoby to nie wystarczyć.

Co do zarobku. Jeśli jesteś pewny siebie i lubisz ryzyko może jakiś serwis Premium SMS?
Założysz ładny temat na forum nieoficjalny póki co na start i może znajdzie się ktoś kto by reklamował Twoje sms'y?
W suby bym się nie bawił jedynie premium sms ponieważ to śliski biznes i trzeba mieć łeb na karku żeby się w to bawić.. No i oczywiście pieniądze.


RE: Jaki serwis założć? - kokojambo2 - 13-10-2014 10:59

@AnnaKa o tym również mślałem, jak 50% użytkowników na tym forum zapewne :)To prawda, temat jest śliski a nawet bardzo Smile
Niestety sam tego nie zrobię, póki co szukam TEGO czegoś ;)Już myślałem o:
-Gra przeglądarkowa
-Sms
-Al'a adf.ly

Czasu mam sporo, póki co jestem murzynem u p.Arka ale myślę, że uda mi się Wink


RE: Jaki serwis założć? - Jacuss - 13-10-2014 11:21

Gra przeglądarkowa to dobry biznes ;-)


RE: Jaki serwis założć? - doniuśś - 13-10-2014 11:31

a myślałeś o grach ?


RE: Jaki serwis założć? - kokojambo2 - 13-10-2014 11:41

(13-10-2014 11:31)doniuśś napisał(a):  a myślałeś o grach ?

Tak, gra przeglądarkowa.


RE: Jaki serwis założć? - Szrejter - 13-10-2014 11:41

@2up, a umiesz czytac?

Na poczatek musisz miec fajny pomysl na ta gre - to podstawa. Pozniej tylko wykonanie i reklama. Takie proste ! Jerk2


RE: Jaki serwis założć? - Watoga - 13-10-2014 11:53

Jest dużo pseudokopii różnych gier z lekkimi zmianami, które trzepią dobrą kasę.

Np. grałem w eRepublik i w jej kopie e-sim ktorej właściciel natłukł i tłucze dalej ogromny hajs.

Warto sprawdzić taka gre.