Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis na sprzedaż - przeprosiny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Serwis na sprzedaż - przeprosiny (/Temat-Serwis-na-sprzedaz-przeprosiny-98056)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - haha40027 - 16-09-2014 16:12

Jesli ktos ma pomysł i kase to zrobi nowy serwis i sobie wyrobi renomę.

Ten serwis jest już "dnem" i z takiego dołka(jeśli ktoś w ogóle kupi) będzie trudno mu wyjść, więc za taką cenę lepiej zrobić coś od podstaw Smile


RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - Greetek - 16-09-2014 16:22

Tu nie chodzi o to czy ktoś ma kasę czy nie, tu chodzi o reputację serwisu, kto kupi za tyle pieniędzy serwis, gdzie większość wie, że nie wysyła nagród itd.? Kto nagle uwierzy, że ze SCAMu znów stał się serwisem wypłacalnym?


RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - LeftwardBus88 - 16-09-2014 16:25

Dobra czekam na moje dwie nagrody.I nikt za 20 tyś nie kupi tego serwisu.

O i jeszcze stwórz nowego maila na którym możemy się pytać co z naszymi nagrodami i mam nadzieje, że je wyślesz.


RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - Situation - 16-09-2014 17:29

też czekam na moje zaległe nagrody dwie chociaż dotrzymaj raz słowa i je wyślij


RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - Speed94 - 16-09-2014 17:29

Jeszcze nic nie wygrałem a znów serwis upada. To już drugi taki. No i kasa była wpłacona.

Co z przeprosin jak kasy brak ? Moim zdaniem to jest oszustwo bo właściciel nie poinformował wcześniej, że restocku nie będzie a nosz kurna było widać, że coś nie tak jest.

Jeszcze myślałem, że umarł. Ale to już inna sprawa.


Odp: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - Nortix - 16-09-2014 17:42

Ehh a bylo juz tak pieknie... No ale coz powtorzyla sie sytuacja co poprzednio. Tak odsiebie serwisu na pewno nikt nie kupi za 20tys z zniszczona reputacja. Pewnie jak bedzie nowy jak wlg bedzie nowy wlasciciel to sprawa sie powtorzy...

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - leggi25 - 16-09-2014 21:04

Ważne jest to że zuhsm zrozumiał swój błąd i przeprosił.


RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - ikarian - 16-09-2014 21:26

(16-09-2014 21:04)leggi25 napisał(a):  Ważne jest to że zuhsm zrozumiał swój błąd i przeprosił.

Toś powiedział.


RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - Kiljan - 16-09-2014 21:39

Nikt tego nie kupi, jeśli kupi to gratuluje znalezienia frajera. Ludzie zrozumcie to, że taki serwis w Polsce nie ma prawa bytu, nie ma prawa się udać.
A wszelkie gadki "sprawy prywatne" "wypadki losowe" i inne bzdury to właśnie bzdury, jeśli ktoś prowadzi biznes to nie ma nic takiego co by spowodowalo, ze na biznes przez neta nie ma czasu czy mozliwosci. Nic nie robil bo nie bylo kasy bo nie bylo skąd, miesięcznie po 300zl z adsense to nie jest zarobek.
Przykro mi lecz zapomnijcie o serwisach z nagrodami, chyba, że jakiś będzie miał coś naprawdę nowego i dochodowego, firegifts takie nie jest i już nie będzie.


Odp: RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - KarolD - 16-09-2014 23:22

(16-09-2014 21:39)Kiljan napisał(a):  Nikt tego nie kupi, jeśli kupi to gratuluje znalezienia frajera. Ludzie zrozumcie to, że taki serwis w Polsce nie ma prawa bytu, nie ma prawa się udać.
A wszelkie gadki "sprawy prywatne" "wypadki losowe" i inne bzdury to właśnie bzdury, jeśli ktoś prowadzi biznes to nie ma nic takiego co by spowodowalo, ze na biznes przez neta nie ma czasu czy mozliwosci. Nic nie robil bo nie bylo kasy bo nie bylo skąd, miesięcznie po 300zl z adsense to nie jest zarobek.
Przykro mi lecz zapomnijcie o serwisach z nagrodami, chyba, że jakiś będzie miał coś naprawdę nowego i dochodowego, firegifts takie nie jest i już nie będzie.

Ejjj slyszalem, że masz dużo kasy Smile Kup to i rozruszaj ty przynajmniej nie uciekniesz Jerk