Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
inwestycja na parę miesięcy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: inwestycja na parę miesięcy (/Temat-inwestycja-na-pare-miesiecy-97928)

Strony: 1 2 3


RE: inwestycja na parę miesięcy - Resick - 13-09-2014 19:05

Progresją na opcjach binarnych?To się chyba nazywa finansowe samobójstwo :O


RE: inwestycja na parę miesięcy - Panix - 13-09-2014 23:03

Mam jeszcze pytania. O ile dobrze wiem to za oglądanie reklam przeważnie płacą grosze. Co sprawia że na pv można tak dużo zarobić? Nigfy nie siedziałem w reklamach dlatego nie mam o tym żadnego pojęcia


RE: inwestycja na parę miesięcy - damianus627 - 13-09-2014 23:49

Tam można tyle zarobić ponieważ ludzie inwestują pieniądze. Jak do PV nic nie wlozysz to też będziesz zarabiał po parę centów.


RE: inwestycja na parę miesięcy - 8gruzin8 - 14-09-2014 06:34

Ja też proponuje MTV, bo tam po prostu wplacasz kasę i nic więcej nie musisz robić. Z PV jest o tyle niewygodnie, że jak opuscisz jeden dzień klikania to przepada Ci kasa i to nie mała. Do PV musisz mieć czas codziennie, a to jest bardzo niewygodne.
Jakby co pisz na priv pomagam stawiać pierwsze kroki w MTV sam jestem pod hausmasterem - założycielem forum o MTV i świetnym strategiem, dzięki jego pomocy w przeciągu 3 lat zarobiłem ponad 3000% wkładu no i dalej tam siedzą bo lepszej opcji jak na tę chwilę nie widzę.

P.S. Nie słuchaj tych bajek o dobrych typach na bukach bo to po prostu ściema pisana przez dzieci. Na bukach zarabiają tylko prawdziwi spece którzy śledzą jedną dziedzinę całe życie. Opcje binarne to też loteria za grubą kasę. Giełda to dobra opcja ale trzeba się trochę znać.

Zapraszam na priv.


RE: inwestycja na parę miesięcy - haha40027 - 14-09-2014 08:18

Ja, tak jak kilku poprzedników, polecam oczywiście PaidVerts i inwestycję na poziom 3m-6m - ktoś wspomniał wyjdzie nieco ponad 3k PLN.
Uważam program za jeden z lepszych i pewniejszych, bo zarządza nim nie byle kto Smile Oprócz tego traktuję go jako coś długoterminowego.
Uważam, że w obecnej chwili jest to naprawdę mega hit wśród internetowych programów i warto się nim zainteresować.

Może minusem jest to, że trzeba codziennie wchodzić, ale to naprawdę nie powinno zająć zbyt dużo czasu Smile

Ktoś pisał o lokatach - owszem można, ale tutaj nie nastawiałbym się na duże zyski.
Sam zainwestowałem ostatnio i sporo innych osób w jak to się nazywa "obligacje" na stronie autosurfon. W pół roku 160% inwestycji masz, co miesiąc wypłacane 10%.
Możesz poczytać, zobaczyć - inwestować nie każe, bo to i tak Twoja decyzja.

Na pewno odradzam buki i przekonałem się o tym na własnej skórze. "Dobre info", na którym straciłem ~1000zł(a abonament typów wcale nie był tani).
Oczywiście Ci, którym się udało powiedzą, że to nieprawda - trudno, może akurat ja miałem pecha Rolleyes
Przecież ktoś musi przegrywać Sad

Jeśli masz jakieś pytania chętnie odpowiem lub pomogę w miarę swoich możliwości Smile


RE: inwestycja na parę miesięcy - Kiljan - 14-09-2014 10:16

Dlaczego wy mu proponujecie hyipy? nie lepiej jest spalić tę kasę lub wyrzucić?


RE: inwestycja na parę miesięcy - haha40027 - 14-09-2014 10:32

Paidverts nie jest typowym hyipem akurat Big Grin
Dla mnie typowy HYIP to po prostu wpłacasz i po kilku dniach wypłacasz nie wiadomo ile w krótkim czasie.
Odnosząc to do paidverts(program Revenue Share) czas zwrotu wcale taki szybki nie jest... Zresztą właścicielem jest ten sam admin co w MTV, a jak wiadomo mtv działa już kilka lat i z tego też powodu uznaję program jako coś "na dłuższą metę".

Jeśli nie to, to co mam zaproponować?
Lokata? Spoko, ale tutaj kokosów nie będzie Big Grin
Opcje binarne? Tutaj jednak potrzebna wiedza, same sygnały i takie obstawianie wcale nie muszą skończyć się wyjściem na +.
Giełda? No bez wolnego czasu i wiedzy chyba też odpada.

No może nieco wyolbrzymiłem, ale cóż, każda INWESTYCJA wiąże się przecież z ryzykiem i nigdzie nie ma 100% pewności, nawet w banku Smile

Owszem, może działać w PPA / zrobić bloga, ale czy będzie miał na to wystarczająco czasu i przede wszystkim czy odpowiadałoby mu to? Big Grin
Ja na przykład nie mam głowy do PPA, ale też nie potrafię naciągąć ludzi(Bo dla mnie PPA to naciąganie ludzi, no chyba, że na Real Contencie to może nie do końca).

Każdy wybiera to co lubi. Jego pieniążki i sam zdecyduje w co je włoży, my możemy mu jedynie coś zaproponować Smile

PS. Nawet jeśli zainwestuje w typowe HYIPY to akurat nie zawsze jest to wyrzucenie/spalenie kasy jak Ty to mówisz. Trzeba być tylko dobrze poinformowanym i przeglądać czasem fora, żeby być poinformowanym o programach. Oczywiście mówię tutaj teraz o hyipach kilkudniowych czy też kilkutygodniowych, a nie każdy program w sieci jest takim typowym hyipem.

Ja to tak widzę, możecie się ze mną nie zgodzić Smile


RE: inwestycja na parę miesięcy - DamianXIX - 14-09-2014 11:56

o co chodzi w MTV ? kupuje paczki jak w innych revhsarach i dostaje naliczenia ?


RE: inwestycja na parę miesięcy - Kiljan - 14-09-2014 12:33

Tak, przecież każdy hyip nie jest typowym hyipem, było już złoto, zamykanie czegos tam i inne glupoty, wszystko to jest to samo - piramida. A każda piramida upadnie. A hyipy zazwyczaj nie informują o swoim upadku Smile
A do giełdy akurat nie trzeba ani czasu ani wiedzy. Podobnie jest z opcjami.


RE: inwestycja na parę miesięcy - haha40027 - 14-09-2014 12:49

@kiljan
Przecież zaczynanie na giełdzie bez żadnej wiedzy na chybił trafił to tak samo jak zwykły hazard...
Gdyby to wszystko byłoby takie łatwe i nie wymagałoby wiedzy/czasu tak jak piszesz to wszyscy powinniśmy być bogaci, zarabiając na giełdzie, a tak niestety nie jest :/