Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja miła chce zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Moja miła chce zarabiać (/Temat-Moja-mila-chce-zarabiac-97830)

Strony: 1 2


RE: Moja miła chce zarabiać - Hybrid1990 - 11-09-2014 18:36

del


RE: Moja miła chce zarabiać - zielonylistek91 - 11-09-2014 19:19

(11-09-2014 17:34)szykiryki napisał(a):  @zielonylistek, klikanie w reklamy jest dobre, nikogo nie obrażając, dla 13-latków. Proszę Cie, nie proponuj dwudziestokilkuletniej kobiecie tak odmóżdżających zajęć...

Chyba potrafi zamieszczać posty na forach, stworzyć konto na facebooku? Niech zainteresuje się subami, to prostsze niż PPA i powinna ogarnąć w kilka dni.

Poza tym, zarabianie na tematach 18+ (nie mówię o pokazywaniu się na kamerce itp.) przychodzi znacznie łatwiej paniom- trust me! Cool

Joj, co ty się tak na mnie uwzielas Wink. Ja napisałem do was o prosbe w znalezieniu czegoś lekkiego Wink. Z czasem będę prowadził ja coraz wyżej. Nie chcialbym żeby tylko klikala i się meczyla za grosze. Niestety nie każdy miał internet od dzieciaka. Fanpage'a prowadzi i nawet ładnie jej idzie Wink. Podstawy zna ale na temat robienia pieniędzy niewiele wie a Tak w roli ścisłości ma 18 i jest przyszłą ekonomistką.


RE: Moja miła chce zarabiać - dzemba - 11-09-2014 19:48

Widzę, że masz proporcje wiekowe jak ja ze swoją lubą Big Grin 5 lat to akurat Big Grin i jak ma fanpage to tylko krok od zarabiania.

Może zacząć prowadzić bloga / porady na YT dla kobiet (nie dlatego że jestem szowinistą, tylko prawdopodobnie dobrze się na tym zna) albo jakiejś innej tematyce przez niej lubianej Big Grin, przy 2-3 mln wejść miesięcznie może ogarnąć zarobki jak z dobrej pracy. (A przy dobrym pomyśle może mieć niezła wypłatę już przy 200-300 tys wejść miesięcznie) podam przykład, recenzje kosmetyków, firmy z czasem same wysyłają blogerom próbki, oraz jak by reklamowała odpowiednie kosmetyki i w linkach/opisie umieszczała linki do sklepu oraz obgadała by % od sprzedaży, wypłata mogła by być większa od twojej Big Grin (podałem oklepany pomysł, ale może niech zobaczy co to ASMR, nie trzeba tu umiejętności i nie ma żadnych problemów z prawami autorskimi a wejścia idą w setkach tysięcy Big Grin)


RE: Moja miła chce zarabiać - MaLiN - 11-09-2014 23:26

Zawsze może stworzyć bloga, z tematyką którą ją interesuje i to wykorzystać do dalszych zarobków w różny sposób. Ewentualnie może spróbować pisać teksty (kobiety chyba bardziej mają do tego dryg, niż faceci) - http://textmarket.pl/


RE: Moja miła chce zarabiać - venzer - 12-09-2014 11:43

Blog / facebook o tematyce którą ona lubi i niech rozkręca, kasa z reklam będzie sama wpadać.