Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[S]Doładowanie Play 50 Paypal- Taniej niż oferty na ebay! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [S]Doładowanie Play 50 Paypal- Taniej niż oferty na ebay! (/Temat-S-Doladowanie-Play-50-Paypal-Taniej-niz-oferty-na-ebay-97087)

Strony: 1 2


RE: [S]Doładowanie Play 50 Paypal- Taniej niż oferty na ebay! - marcel_kk - 29-08-2014 16:49

(29-08-2014 16:44)szczygielek napisał(a):  ale autorowi chyba chodzi o to, ze tylko on w całych internetach proponuje płatnosci PayPal za doładowanie, oczywiscie nie wliczając eBay'a, który oferuje tak wysokie stawki. Dzikujemy autorowi tematu, ze sie nad nami zlitował i zaoferował tak niskie stawki, nie dajmy się okradać eBayowi! kupujmy u patulsky1337!

Taaaa, nie dajmy się okradać nikomu, kupujmy u @[Zły_Szeląga]
http://zarabiam.com/Temat-Doladowania-10-taniej-realizacja-do-3-min-paypal-93426


RE: [S]Doładowanie Play 50 Paypal- Taniej niż oferty na ebay! - patulsky1337 - 29-08-2014 16:53

A mogę prosić o nie umieszczanie linków do cudzych ofert w mojej ofercie?

Nie każdy ma konto w jakichś serwisach. Mam prawie 60 zł na paypalu i chce coś z nim zrobić. Dlatego sprzedaje doładowanie play za 55 zł, a sam kupuje je za 60 z ebaya więc i tak trace 5 zł. Nie rozumiem więc gdzie wy tu widzicie "oszustwo".

I jeszcze raz prosze o nie offtopowanie... NIE KUPUJESZ= NIE PISZ.

Dziękuje pozdrawiam.


RE: [S]Doładowanie Play 50 Paypal- Taniej niż oferty na ebay! - szczygielek - 29-08-2014 17:03

To przecież na tym tracisz? Bez obrotu na inny portfel lub konto... Coś kręcisz

Wysłane z mojego ST26i


RE: [S]Doładowanie Play 50 Paypal- Taniej niż oferty na ebay! - Stworkowaty - 29-08-2014 17:05

To już lepiej kup u Złego za 10% taniej niż normalnie i sprzedaj za 55 jakiemuś jeleniowi a nie piszesz że robisz jako Owsiak i specjalnie dla kogoś kupujesz za 60 zł i sprzedajesz za 55 zł. ; O


Taaa sprzedał sam sobie .Tongue


RE: [S]Doładowanie Play 50 Paypal- Taniej niż oferty na ebay! - patulsky1337 - 29-08-2014 17:10

Nie Pisać Już Na Pw/gg!!!

Sprzedane, Do Zamkniecia!

A to specjalnie dla szczygielka i innych nabijaczy postów Wink

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=elementarz+nauka+czytania&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-v6-1-default-0827

Dziękuje i zapraszam na przyszłe aukcje.


RE: [S]Doładowanie Play 50 Paypal- Taniej niż oferty na ebay! - szczygielek - 29-08-2014 17:25

a z ciekawosci mozna wiedzieć kto kupił? Big Grin


RE: [S]Doładowanie Play 50 Paypal- Taniej niż oferty na ebay! - damianus627 - 29-08-2014 17:51

Autor tematu pewnie sam sobie kupił.
55zł za doładowanie dobry żart beka


RE: [S]Doładowanie Play 50 Paypal- Taniej niż oferty na ebay! - patulsky1337 - 29-08-2014 18:05

Też sobie nabije posta czemu nie :3

Nie nie kupiłem sobie sam Smile Klient odezwał się na gg gdzie wszystko ustaliliśmy.

Nie mam co wam udowadniać, ja sprzedałem to co miałem sprzedać i jestem zadowolony, nie zależy mi, żeby dzieci którzy nie umieją czytać wielkich liter mi uwierzyły.

Żegnam Jerk


RE: [S]Doładowanie Play 50 Paypal- Taniej niż oferty na ebay! - C4mp3R - 29-08-2014 18:09

Pozdrawiam gościa, który to kupił skoro na forum takie doładowanie złapie taniej o 10%.


[S]Doładowanie Play 50 Paypal- Taniej niż oferty na ebay! - daniel42na - 29-08-2014 21:34

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.