Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. (/Temat-Pewny-zarobek-tak-w-bukmacherce-to-nie-zart-96404)

Strony: 1 2


RE: Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - B_Y_K_U - 23-09-2014 18:24

Temat żyje? Będzie coś z tego?


RE: Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - znanonim - 23-09-2014 20:01

W zamian za rejestrację z refa oferuję dość pewne typy.
Przy wrzucaniu 100 zł na każdy zakład, po 6 dniach jestem ~240 zł na czysto. Wymagane około 400-500 zł na start, żeby na minimum 2 dni starczyło (w razie wtopy pierwszego dnia - wiadomo, to jednak hazard).
Grupa na fb oraz blogspot działa prężnie.
Polecam PW.


RE: Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - B_Y_K_U - 24-09-2014 13:03

(23-09-2014 20:01)znanonim napisał(a):  W zamian za rejestrację z refa oferuję dość pewne typy.
Przy wrzucaniu 100 zł na każdy zakład, po 6 dniach jestem ~240 zł na czysto. Wymagane około 400-500 zł na start, żeby na minimum 2 dni starczyło (w razie wtopy pierwszego dnia - wiadomo, to jednak hazard).
Grupa na fb oraz blogspot działa prężnie.
Polecam PW.
Poczekam na autora tematu:)Powiedział, że się odezwie i myślę że dotrzyma słowa. Zarobek ma być wg niego pewny więc może to być ciekawa opcjaBig Grin


RE: Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - trio - 24-09-2014 13:42

Pewnych rzeczy w typowaniu to bym sie nie spodziewal a tu jednak . .


RE: Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - B_Y_K_U - 13-10-2014 12:39

Temat wg mnie padł, a zapowiadało się niezle... Zero kontaktu z autorem, na pw nie odpisuje a miał się odezwać do końca wrześniaUndecided Mógłby chociaż napisać, że nic z tego nie będzie i już ale najwidoczniej ma to gdzieśfacepalm Myślałem, że osoby z długim stażem na forum mają do innych użytkowników należyty szacunek i traktują ich poważnie...
Szkoda...


Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - Hybrid1990 - 22-04-2019 19:05

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.