Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! (/Temat-Wykonam-konta-na-facebook-google-grafike-teksty-pod-bloga-sprawdz-96289)

Strony: 1 2 3


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - Sandise - 24-08-2014 12:48

Wszystko sprawnie poszło.
Dobry, miły kontakt. Polecam


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - patryk0407 - 24-08-2014 12:49

Dziękuję, zapraszam kolejne osoby! Smile


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - Radi98 - 24-08-2014 22:20

Polecam, wszystko profesjonalnie i szybko.


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - patryk0407 - 25-08-2014 20:13

Zapraszam kolejne osoby!


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - patryk0407 - 26-08-2014 13:32

UWAGA UWAGA!
Jako że moje źródło się podrożyło, to niestety zmuszony jestem podnieść swoje usługi, które dotyczącą tylko kont na FB
Od teraz:
- konto na fb gotowe do użytku ( czyste, zawierające e-mail tło, avatar itp.) kosztuje 2,20zł ( numer pozostawiam, by podczas późniejszej weryfikacji można było znowu podać kod)
- sam numer do konta fb kosztuje 1,30zł ( numer pozostawiam, by podczas późniejszej weryfikacji można było znowu podać kod)

Jednak na chwilę muszę wstrzymać moją działalność odnośnie kont na FB... Grafika nadal dostępna, jednak konta postaram się jak najszybciej uruchomić !


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - Stalmer - 26-08-2014 13:36

Polecam Pana, żadnych problemów, szybka weryfikacja Smile


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - testlol - 25-11-2014 15:42

konto z grupami jest mozliwe?


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - patryk0407 - 31-12-2014 14:08

Aktualizacja! Smile
Wykonam każdą grafikę na bloga Smile
Zapraszam Smile


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - true4 - 05-01-2015 22:11

potrzebuje by ktos zrobil fanpage od zera okreslone + weryfikacja


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - Zloty - 06-01-2015 15:49

Napiłem do Ciebie na pw w sprawie tekstu na bloga.
Jak znajdziesz chwilę to odpowiedz na moją wiadomość