Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe programy sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nowe programy sub sms (/Temat-Nowe-programy-sub-sms-96112)

Strony: 1 2


RE: Nowe programy sub sms - Yeahh - 17-08-2014 18:12

@Up
Wiem wlasnie Wink

Nie offtopujcie juz i piszcie jakie programy/strony byscie chcieli do zarobku.


Odp: Nowe programy sub sms - broofie - 27-08-2014 23:33

Czyli po prostu chcesz abysmy podali ci jakas nisze, a ty ja wdrozysz sobie do swojej pustej oferty? Big Grin znikaj z tego forum w podskokach, za darmo nic nie dostaniesz.

Tapniete z telefonu


RE: Nowe programy sub sms - damianus627 - 28-08-2014 10:17

Całkiem dobry sposób na nowe nisze Lol


RE: Nowe programy sub sms - poduszka12 - 28-08-2014 10:29

(27-08-2014 23:33)broofie napisał(a):  Czyli po prostu chcesz abysmy podali ci jakas nisze, a ty ja wdrozysz sobie do swojej pustej oferty? Big Grin znikaj z tego forum w podskokach, za darmo nic nie dostaniesz.

Tapniete z telefonu

Co jak co, ale on jest dłużej na forum. To wygląda bardziej tak: ty piszesz co chcesz, a on Ci to robi za pewną opłatą.


Odp: RE: Nowe programy sub sms - broofie - 28-08-2014 10:34

(28-08-2014 10:29)poduszka12 napisał(a):  
(27-08-2014 23:33)broofie napisał(a):  Czyli po prostu chcesz abysmy podali ci jakas nisze, a ty ja wdrozysz sobie do swojej pustej oferty? Big Grin znikaj z tego forum w podskokach, za darmo nic nie dostaniesz.

Tapniete z telefonu

Co jak co, ale on jest dłużej na forum. To wygląda bardziej tak: ty piszesz co chcesz, a on Ci to robi za pewną opłatą.

Lacze ze soba fakty. Najpierw gosc prosi o podanie nowych (niszowych) sposobow, a potem pyta sie o serwis z pusta oferta. To bardziej wyglada tak: my podajemy niszeIdeay, a on sobie na tym trzepie kase. Slepy by zauwazyl ze cos jest nie tak.

Tapniete z telefonu


RE: Nowe programy sub sms - poduszka12 - 28-08-2014 10:42

(28-08-2014 10:34)broofie napisał(a):  
(28-08-2014 10:29)poduszka12 napisał(a):  
(27-08-2014 23:33)broofie napisał(a):  Czyli po prostu chcesz abysmy podali ci jakas nisze, a ty ja wdrozysz sobie do swojej pustej oferty? Big Grin znikaj z tego forum w podskokach, za darmo nic nie dostaniesz.

Tapniete z telefonu

Co jak co, ale on jest dłużej na forum. To wygląda bardziej tak: ty piszesz co chcesz, a on Ci to robi za pewną opłatą.

Lacze ze soba fakty. Najpierw gosc prosi o podanie nowych (niszowych) sposobow, a potem pyta sie o serwis z pusta oferta. To bardziej wyglada tak: my podajemy niszeIdeay, a on sobie na tym trzepie kase. Slepy by zauwazyl ze cos jest nie tak.

Tapniete z telefonu
Może tak wygląda, ale znam go trochę i nie zerżnie sposobów jeśli zlecisz mu wykonanie.


Odp: Nowe programy sub sms - Lami - 28-08-2014 10:45

Po jego odpowiedziach raczej skłaniałbym się co do możliwości związanej z trzepaniem kasy na cudzych pomysłach.


Odp: RE: Nowe programy sub sms - broofie - 28-08-2014 14:19

(28-08-2014 10:42)poduszka12 napisał(a):  
(28-08-2014 10:34)broofie napisał(a):  
(28-08-2014 10:29)poduszka12 napisał(a):  
(27-08-2014 23:33)broofie napisał(a):  Czyli po prostu chcesz abysmy podali ci jakas nisze, a ty ja wdrozysz sobie do swojej pustej oferty? Big Grin znikaj z tego forum w podskokach, za darmo nic nie dostaniesz.

Tapniete z telefonu

Co jak co, ale on jest dłużej na forum. To wygląda bardziej tak: ty piszesz co chcesz, a on Ci to robi za pewną opłatą.

Lacze ze soba fakty. Najpierw gosc prosi o podanie nowych (niszowych) sposobow, a potem pyta sie o serwis z pusta oferta. To bardziej wyglada tak: my podajemy niszeIdeay, a on sobie na tym trzepie kase. Slepy by zauwazyl ze cos jest nie tak.

Tapniete z telefonu
Może tak wygląda, ale znam go trochę i nie zerżnie sposobów jeśli zlecisz mu wykonanie.
Dobra, dobra. I tak nikt "wam" (bo rozumiem, ze dzialacie razem) niszy pod nos nie podsunie drodzy przyjaciele.

Tapniete z telefonu


RE: Nowe programy sub sms - Yeahh - 28-08-2014 16:57

(28-08-2014 10:17)damianus627 napisał(a):  Całkiem dobry sposób na nowe nisze Lol
"Firesub zarobiłem: 10zł". No tobie by się przydał jakiś lepszy sposób na nisze.

@broofie
@Lami
Dobra prowokacja prawie wam wyszło.

'I tak nikt "wam" (bo rozumiem, ze dzialacie razem)'
HAhhahah o ku... od kiedy? XD
ej gosciu dobre info masz, wtyki w sieciach afilacyjnych jakies?


Jak ktos ma jakis pomysl na pusta oferte pod stronke to pisac, bo robie landing page na zmowienie.



//Edit: @Lami W jednym zdaniu opisany cały nasz gimbus [Lami] Wink - http://scr.hu/2zp9/nkp9n