Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA - nadchodzę ;P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: PPA - nadchodzę ;P (/Temat-PPA-nadchodze-P-95242)

Strony: 1 2


RE: PPA - nadchodzę ;P - Clovere - 03-08-2014 11:11

(03-08-2014 09:22)Qwik napisał(a):  Na superhost trzeba przedłużać na następny rok wiec nie polecam.Hosting na az.pl za 30 zł można kupić + domenę z promocji ale na blogger tez da się zarobić.
no tak ale u konkurencji rejestracja domeny .com kosztuje ok 50 zl a u nich złotówke a przedłuzenie 49 + Vat
Hosting to nie problem Wink

Ale lepiej wydać na początku mniej a potem się po roku napewno zwróci z ppa.

A na blogerze mogą ci w każdej chwili bloga usunąć.


RE: PPA - nadchodzę ;P - Qwik - 03-08-2014 11:22

(03-08-2014 11:11)Clovere napisał(a):  
(03-08-2014 09:22)Qwik napisał(a):  Na superhost trzeba przedłużać na następny rok wiec nie polecam.Hosting na az.pl za 30 zł można kupić + domenę z promocji ale na blogger tez da się zarobić.
no tak ale u konkurencji rejestracja domeny .com kosztuje ok 50 zl a u nich złotówke a przedłuzenie 49 + Vat
Hosting to nie problem Wink

Ale lepiej wydać na początku mniej a potem się po roku napewno zwróci z ppa.

A na blogerze mogą ci w każdej chwili bloga usunąć.

Na ovh domena .com kosztuje około 35 zł :| a na az.pl co chwile jest promocja bez konieczności przedłużania więc nie wiem po co płacić 50 zł.


RE: PPA - nadchodzę ;P - rkac1997 - 03-08-2014 12:25

Na razie zaczynam od darmowych rozwiązań , czyli blogerze. Właśnie stworzyłem stronę , teraz ją upiększam. Chcę ją dopracować od szczegółu do ogółu. Potem zajmę się wstawianiem materiałów. Na razie nie mam pytań. Pozdrawiam.


RE: PPA - nadchodzę ;P - GoodLecki - 03-08-2014 12:27

1. Nie ma różnicy gdzie, liczy się tresć.
2.Wszędzie gdzie jest target zgodny z trescią twojego bloga
3.Nie ma większej różnicy który serwis jesli jest wypłacalny, działają podobnie
4 Cos ambitniejszego , pokręć siępo forach i socialach i zobacz co jest popularne , poszukiwane , potrzebne.
5. Lepiej na kilku.
6.stworzyć minimum kilka
IIseria:
1.To zależy od ciebie, nazwa w domenie już dawno przestała mieć znaczenie z punktu seo , na pewno nie dawaj hack , crack itp najlepiej nawet w tresci bloga ogranicz do minimum nasycenie tymi frazami.
2. To ile postów trzeba dodać to indywidualana kwestia , i zalęzy od ruchu oraz profilu linkowego strony.
3. google.fr we Francji Smile
4. Nie

Zadajesz dużo podstawowych pytań, za nim zaczniesz się bawić w ppa lepiej skup się na teori i testach jej , o francuzach mozesz na razie zapomnieć , ale wszystko przed tobą i wszystko jest do ogarnięciaSmile


RE: PPA - nadchodzę ;P - rkac1997 - 03-08-2014 12:32

Dziękuję za uwagi oraz pomoc. Biorę się do pracy Smile


RE: PPA - nadchodzę ;P - ZexKox - 03-08-2014 15:55

Najlepiej to bloga pod PPA na początku założyć na BlogLock.net oczywiście za darmo.


RE: PPA - nadchodzę ;P - rkac1997 - 03-08-2014 19:57

No dobrze. Postępy:
1. Stworzyłem blog dziś do południa.
2. Dodałem 2 posty około południa
3. Byłem w gościach.
4. Wróciłem i dodałem kolejne 2
5. Wchodzę na Firecash - 0,41$ na koncie od Germańca Smile

To mnie motywuje do dalszej pracy. Więc:
- Co mam teraz zrobić? Jak promować?
- Youtube? Podawać link do bloga do strony głównej czy do reklamowanego programu?
- Jakim programem nabija się wejścia na stronę (realne i skuteczne) ?
- Co moge jeszcze zrobić?


Odp: PPA - nadchodzę ;P - Damkofr - 04-08-2014 08:24

Narazie uderz w yt. Dajesz link do podstrony z hackiem.
Poszukaj na forum o promowaniu na yt. Oczywiscie dzialajac na yt dzialaj seo. Seo to podstawa, yt jest tylko tymczasowe.
Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2