Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? (/Temat-BUKMACHERKA-pewniaki-kurs-31-to-mozliwe-95186)

Strony: 1 2


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - Admine - 02-08-2014 12:44

Ja mam osobiście dobre źródło gdzie do tej pory wlazło 5/6 typów (10.00-27.00) i jestem zadowolony. Co prawda trudno o takie źródło, bo większość to właśnie oszuści ;3

Dziś też mam typ z tego źródła, więc wam powiem co było Lol


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - mareczek - 03-08-2014 18:34

Wszystko to oszuści. Z doświadczenia mówię Cool Kupilem gdzieś w lutym 'ustawiony mecz' za 400zł od Serba. Mecz oczywiście nie wszedł. Mało tego, potem podał jakiś zupełnie inny mecz jako "dowód", że mecz wszedł czyli wziął jakiś mecz z wyniki.com który pasował do typu i tyle w temacie. Oczywiście pisanie do gościa nie pomogło, bo o dziwo przestał się odzywać chociaż wcześniej odpisywał w 20-30 minut, kiedy chodziło o to, żebym mu przesłał pieniądze Lol

No to śmiało Admine, zarzuć kupony z tymi kursami 10-27 i stawkami 1000zł, bo chyba takie grasz skoro 5/6 weszło Jerk


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - tollusiek - 03-08-2014 18:42

Takie typy są możliwe, jednak trzeba pamiętać, że szansa wygrania jest bardzo mała. Teraz od groma jest stron na fejsie, które to oferują kursy koło 20 albo 30, 100% pewniak, grać za dużą sumę itd. Niektóre oferują darmowe typy, gdzie po oczywistej przegranej usuwają post i następnie komentarze ludzi, którzy już skapowali, że coś jest nie tak. Jak jest z tymi typami, za które chce się zapłacić? Nie wiem. Jest szansa, że ktoś kupił informację na temat fixu, czyli meczu, który jest ustawiony. Wówczas najczęstszym typem są łamańce czyli przykładowo 2/1 i mówi to o tym, że pierwszą połowę wygrają goście, zaś mecz gospodarze. Ale takie informację mają nieliczni ludzie i jeżeli miałbyś okazję zapłacić te kilka stów na jakiś typ, którego pewności nie masz, to zagraj sobie sam za te pieniądze po mniejszym i pewniejszym kursie. Szanse z pewnością są większe.
Pozdrawiam! Smile


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - harley15 - 03-08-2014 21:18

Mają mecze " 100 % pewne " o kursie 30 i chcą za to marne 100 zł? Gdzie tu logika? Obstawią 3zł i mają to samo. Czyli jakiś przekręt.


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - Kede - 03-08-2014 23:36

@Admine i jak "pewniak"? weszło Cool?


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - cropeq - 04-08-2014 11:01

Zacznijmy od tego, że nie ma pewniaków, po drugie nikt Ci nie da informacji o ustawionym meczu Smile


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - szczygielek - 23-08-2014 12:57

Interpol zaraz by się tym zajął Tongue

Wysłane z mojego ST26i


RE: [BUKMACHERKA]pewniaki(kurs 31) - to możliwe? - PremAccHack - 23-08-2014 17:44

Nom są takie mecze, ale mała grupa osób ma informacje o nich. I nikt raczej się nimi nie podzieli