Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Facebook - Zakładanie konta by mikiniki (/Temat-Facebook-Zakladanie-konta-by-mikiniki-95042)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - konrad123456789 - 30-07-2014 12:31

Ja dziennie dodaje po max 6


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - erykziele12 - 30-07-2014 14:15

Ja dodaje 10 na godzinę i 30 na dzień Smile


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - mysc - 30-07-2014 14:35

A w ilu grupach dziennie postujesz z hednego konta ?


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - mikiniki - 31-07-2014 11:32

(30-07-2014 14:35)mysc napisał(a):  A w ilu grupach dziennie postujesz z hednego konta ?

Im mniej, tym mniejsze ryzyko blokady. Trzeba robić to z głową jak się chce mieć długo konto.


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - mysc - 31-07-2014 12:24

Na polityka startujesz ?;P Ja po maksymalnie 7 z jednego konta, ale moze to za mało ?:>


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - Revend - 09-12-2014 19:36

Wiem że post odkopuję i bawię się w archeologa ale ja z jednego konta spamowałem 2x dziennie na 53 grupach i nie wyłapałem blokady. Tylko dołączyłem do następnej grupy blokada na dołączanie i pisanie i dupa blada Big Grin


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - zozols1 - 09-12-2014 20:43

Peszek xD Różni ludzie w różnych momentach posiadania konta dostają bana. Nadal do końca nie odkryto od czego zależy nasz ban. Co do grup nie dodawaj na raz więcej niż 60 grup bo od razu ban leci Big Grin


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - Revend - 09-12-2014 21:29

(09-12-2014 20:43)zozols1 napisał(a):  Peszek xD Różni ludzie w różnych momentach posiadania konta dostają bana. Nadal do końca nie odkryto od czego zależy nasz ban. Co do grup nie dodawaj na raz więcej niż 60 grup bo od razu ban leci Big Grin

UP. Nie koniecznie. Miałem pare starterów darmowych i spróbowałem na 5 kontach dodawać się do grup.
1 konto - ban po dodaniu 31 grup
2 konto - 29 grup
3 konto - 33 grup
4 konto - 16 grup
5 konto - 6 grup

Nie ma żadnej reguły. Bana możesz dostać tak jak ja np. dzisiaj po 6 też. To nie pewniak że po 60 bana dostaniesz bo to jak mówię, żadna reguła. Gwarantuję Ci że nie dodasz się do więcej niż 35 grup na raz.

Niestety to już nie te czasy jak się robiło po 10 kont na raz i weryfikowało po 2 konta na jednym starterze. Rób logicznie. Dodawaj się do grup tak jak by to było Twoje realne konto. Dodajcie się do grupy, coś tam zróbcie, like jakiś, wrzućcie np. foto, dodajcie się do 2-3 grup. No róbcie to po prostu z głową a utrzymacie konta, gwarantuję Wam to. Dzisiaj zrobiłem 7 kont i mam dodane po 10+/- grup. Dojadę jutro do 20 grup na kontach i zaczynam pracę na subach Smile


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - mikiniki - 10-12-2014 06:19

Bo diabeł tkwi w tym, że zbyt nachalnie co niektórzy chcą propagować spam. Konto musi wyglądać na prawdziwe. Wszystko pomału, na spokojnie. Bez automatów. Kupcie sobie jakiegoś VPNa.


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - DrPrefix - 10-12-2014 06:44

Ja tam dwoma kontami jadę z stażem 2 - 3 letnim po 50 grup + i jakoś nie łapię bana ;D