Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam sposób na Duże pieniądze 100 - 200 zł dziennie. Pewny zarobek ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam sposób na Duże pieniądze 100 - 200 zł dziennie. Pewny zarobek ! (/Temat-Sprzedam-sposob-na-Duze-pieniadze-100-200-zl-dziennie-Pewny-zarobek-95033)

Strony: 1 2


RE: Sprzedam sposób na Duże pieniądze 100 - 200 zł dziennie. Pewny zarobek ! - Lionel10 - 29-07-2014 23:43

No ja bym nie polecał

Po rozmowie to ten człowiek wydaje mi się że ma 15 lat, chwali się że zarobił 25 tyś w poprzednim roku a teraz zarabia 150zł dziennie, gdy zapytalem czy ma DG odpowiedział że go to nie interesuje i nie rozlicza się z niczego, dodał również że jakby miał problemy z US to zamknie sobie konto i nikt nie będzie miał wglądu w jego historie bankową...

Historię bankową banki przetrzymują przez bodajże 10 lat wstecz a 5 lat wstecz ma w nią wgląd US.
Nie ma pojęcia o czym pisze.

Po rozmowie wywnioskowałem że chce jedynie zarobić na sprzedaży poradnika, owszem może idzie na tym coś zarobić nie twierdzę że nie ale ten użytkownik pewnie nie umie na tym zarabiać dlatego chce zarobić na sprzedaży poradnika.


RE: Sprzedam sposób na Duże pieniądze 100 - 200 zł dziennie. Pewny zarobek ! - asmax1910 - 29-07-2014 23:58

Lionel10 to jest twoje zdanie i możesz zachować je dla sb.
I nie twoja sprawa czy rozliczam się z US czy nie. Ja sprzedaje tylko sposób + towar. Twoja sprawa czy się rozliczysz czy nie Smile

Nie mam zamiaru pchac Hajsu za przeproszeniem w dupe urzędasom
jak do tej pory Przypału nie było.
po 2 nie działam na 1 rachunku bankowym (mam ich kilka) wiec kwoty są rozłożone

Rozliczam się z subskrypcji i mam do tego oddzielne konto Smile

Wszystko co potrzeba Podesłałem Tutorowi i czekam na jego recenzje


Sprzedam sposób na Duże pieniądze 100 - 200 zł dziennie. Pewny zarobek ! - daniel42na - 30-07-2014 01:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.