Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ Zalogowany.pl ] - Nowy PP - PUSTA OFERTA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: [ Zalogowany.pl ] - Nowy PP - PUSTA OFERTA (/Temat-Zalogowany-pl-Nowy-PP-PUSTA-OFERTA-94400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [ Zalogowany.pl ] - Nowy PP - PUSTA OFERTA - experimental - 18-07-2014 17:41

Ciekawa opcja naprawdę, staracie się oby tak dalej Smile


RE: [ Zalogowany.pl ] - Nowy PP - PUSTA OFERTA - eforsa - 18-07-2014 17:47

(18-07-2014 15:28)themate0 napisał(a):  1. kiedy ogarniecie stawki za poleconych? 10gr to jest 1.3% a nie 5% ( 7.5 zł lead)

2. kiedy obiecywany program pod video?

1. Stawki zostały zaktualizowane (globalnie - dla wszystkich partnerów). W przypadku modelu MT nie mogliśmy ustawić tak wysokiej prowizji.
2. W przyszłym tygodniu powinien być już wdrożonySmile bardzo się staramy aby nasi partnerzy otrzymywali nowe wdrożenia wysokiej jakości tak szybko jak tylko jest to możliwe.


RE: [ Zalogowany.pl ] - Nowy PP - PUSTA OFERTA - Tidimel - 18-07-2014 17:50

Czy zlicza wam zarobki i kliki z iframe?


RE: [ Zalogowany.pl ] - Nowy PP - PUSTA OFERTA - eforsa - 18-07-2014 19:14

W kodzie iframe jest błąd - literówka. Zamiast REF wkradł się EF. Proszę o ręczną podmianę na REF.
Problem jest już zgłoszony do programistów i na pewno to zaktualizują.


RE: [ Zalogowany.pl ] - Nowy PP - PUSTA OFERTA - lukjas85 - 18-07-2014 22:16

Kreator Iframe w moim panelu nie działa. Uzupełniłem tekst tryb Uproszczony w tabeli klikam podgląd i bez zmian. Wkleiłem też utworzony kod i dalej mam wersje demonstracyjna na swojej stronie. Też tak macie??? Czy to błąd pp??


RE: [ Zalogowany.pl ] - Nowy PP - PUSTA OFERTA - ventopolska - 18-07-2014 23:58

Witam jeżeli umieszczę kod Iframe na własną stronę i ktoś wyśle SMS to jest to zgodne z prawem ? Ten regulamin wystarczy ? Czy trzeba dać jakąś notkę na dole strony o subskrypcji SMS ? Proszę o szybką odpowiedź, bo jeżeli to wszystko jest legalne, to super posunięcie z waszej strony Big Grin


RE: [ Zalogowany.pl ] - Nowy PP - PUSTA OFERTA - bodorek - 19-07-2014 02:12

Podczas generowania Iframe, w podglądzie nie działa zmiana koloru przycisku


RE: [ Zalogowany.pl ] - Nowy PP - PUSTA OFERTA - Tidimel - 19-07-2014 10:31

Od czasu zmiany z ?ef na ?ref nie działa podgląd, ogólnie nic nie działa.


RE: [ Zalogowany.pl ] - Nowy PP - PUSTA OFERTA - bodorek - 19-07-2014 15:25

Już ładnie działa Smile


RE: [ Zalogowany.pl ] - Nowy PP - PUSTA OFERTA - Tidimel - 20-07-2014 14:56

No pokazuje dobrze, ale mi caly czas nie zlicza refów. Mam 1000 wejść i 0zł, to az dziwne.