Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepszy bux do inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Najlepszy bux do inwestycji (/Temat-Najlepszy-bux-do-inwestycji-94147)

Strony: 1 2


RE: Najlepszy bux do inwestycji - xardas1020 - 13-07-2014 21:19

(13-07-2014 21:13)Kago56 napisał(a):  Myślicie czemu nie pokładam nadziei na przyszłość w PTCircle i szukam innego serwisu? Wink

ja jedynie myślę po co w ogóle w tym badziewiu zakładałeś konto, bo nie ma nawet czym się zaciekawić w tym serwisie


RE: Najlepszy bux do inwestycji - infokasa - 14-07-2014 10:30

(13-07-2014 21:04)xardas1020 napisał(a):  
(13-07-2014 20:56)infokasa napisał(a):  prócz PTCircle bo śmierdzi scam-em na kilometr.

napisz to w temacie o tym g.nie to fani cię zjedzą żywcem bo im potencjalnych jeleni co z refa wejdą odstraszysz beka

Nie ma co się kopać z koniem, swoje lata mam i potrafię liczyć. Jeśli ktoś ma silną wiarę to już jego indywidualna sprawa.