Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restocki w tym roku + zerowania GP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Restocki w tym roku + zerowania GP (/Temat-Restocki-w-tym-roku-zerowania-GP-93701)

Strony: 1 2 3 4


RE: Restocki w tym roku + zerowania GP - sauber94 - 05-07-2014 20:05

Nie rozumiem po co była ta ankieta w sprawie zerowania GP. Z ankiety wynika, że zerowania być nie powinno. Wiadomo, że wszyscy użytkownicy nie głosowali ale nie pacząc na ten fakt administrator coś nie bardzo liczy się ze zdaniem innych.


RE: Restocki w tym roku + zerowania GP - sQubany97 - 05-07-2014 20:12

Jeśli wszystko będzie działać tak jak powiadomiono użytkowników to będzie lepiej
- na nagrody starczą GP z jednego miesiąca (nie trzeba zbierać po 2 czy 3 miesiące)
- użytkownicy będą wykonywać zadania regularnie (więcej kasy na nagrody)
- nagrody o mniejszej wartości (więcej osób coś otrzyma)

Dobrze jakby była jakaś rezerwa pkt. gdy ktoś pomyli się w zadaniu i tak będzie mógł walczyć o najlepszą nagrodę.


RE: Restocki w tym roku + zerowania GP - MaXimuS007 - 05-07-2014 22:30

Nie dość, że z głosowania wynika, że więcej osób jest przeciw zerowaniu, to jeszcze chcesz to robić po każdym restocku? Całkiem Cię pogięło?! Tak, jak ktoś już wcześniej wspomniał nic się nie zgarnie i punkty pójdą w p***u. Poza tym wtedy nie będzie mogło być już więcej aukcji, bo wszyscy będą mieli po równo punktów.

(05-07-2014 19:38)FireGifts.pl napisał(a):  Wszyscy użytkownicy będą robili zadania, więc nagród będzie bardzo dużo, osoby aktywne na pewno będą wygrywały bez problemu. Aktualizuję regulamin, więc jeśli nie będzie się podobał to zaproszę do konkurencji.
Szkoda tylko, że firegifts nie ma konkurencji, a jeśli jest to jakieś totalne dno.

(05-07-2014 19:43)Matheo249 napisał(a):  Tylko nie zeruj czasem kont Fire Premium.
Dobry pomysł! Jerk


RE: Restocki w tym roku + zerowania GP - ania-leoniuk - 05-07-2014 23:14

Maximus, są jakieś konkurencyjne stronki??:)ja chętna


RE: Restocki w tym roku + zerowania GP - haha40027 - 05-07-2014 23:37

@Maximus007

No ja nie wiem po co był ten temat odnośnie kasacji i ankieta skoro admin i tak nie wziął pod uwagę zdania UŻYTKOWNIKÓW(dzięki którym ten serwis działa, jakby na to nie patrzeć)...

Jak masz jakieś konkurencyjne to i ja się skuszę(PW poproszę Tongue ) i pewnie niejedna osoba...

---------------------------
To było do przewidzenia, że społeczność FG nie ma nic do powiedzenia, no ale...
Zuhsm i tak jest aktywny tyle co wcale, więc co go to obchodzi...


RE: Restocki w tym roku + zerowania GP - Situation - 05-07-2014 23:52

...................

tylko restock? odpadam ;/


RE: Restocki w tym roku + zerowania GP - lodzik496 - 06-07-2014 00:04

Jęczycie o te zerowanie punktów. Co tam, niech serwis pada w pizdu.


RE: Restocki w tym roku + zerowania GP - Situation - 06-07-2014 00:39

dawaj aukcje mam w upie restocki i kasuje konto na tym szajsie mimo iż zuhsm każdą nagrodę mi wysłał


RE: Restocki w tym roku + zerowania GP - grsmagik - 06-07-2014 11:46

Hahah, ludzie. Nie rozumiem was, jak wam coś przeszkadza to nikt was tu nie trzyma na siłę! Znajdą się osoby, którym się to podoba ! Tongue

Zuhsm mam propozycję, bardzo podoba mi się ten pomysł, ale dodatkowo mógłbyś wcześniej podawać przedział godzin w których odbędzie się restock. Mówię o kontach STANDARD. FirePremium nadal może mieć 1h przed o dokładnej godzinie Wink
Pomoże to zarezerwować wcześniej czas Big Grin


RE: Restocki w tym roku + zerowania GP - majeros - 06-07-2014 12:09

Jak będzie ten reset to mam nadzieje że nagrody będą w porządku nie typu laser i mp3 tylko typu telefon,aparat Big Grin