Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kasacja punktów - ankieta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kasacja punktów - ankieta (/Temat-Kasacja-punktow-ankieta-93353)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Kasacja punktów - ankieta - Orneusz - 29-06-2014 17:39

Jestem bardziej za tak nagrody tańsze bedą niech cos sie dzieje Starzy uzytkownicy beda na aukcjach szaleli jeżeli beda dobre nagrody + za szczerość . A i jeszcze coś zrezygnowałbym z poleconych oczywiście o to mi chodzi zeby za poleconych Gp nie zdobywać przeciez ludzie tyle sie dorobili na poleceniach .


RE: Kasacja punktów - ankieta - haha40027 - 29-06-2014 17:49

@Orneusz
Albo z poleconymi zmienić.
Żeby nie dostawało się od razu punktów tylko po jakimś czasie albo, żeby się dostawało jakiś % od zdobywanych przez niego punktów?: >


RE: Kasacja punktów - ankieta - xavi512 - 29-06-2014 19:22

Pomysł nie jest zły, na pewno aukcje spowodują wzrost zainteresowania i będzie większa liczba osób wykonujących zadania, aby zwiększyć jeszcze swój budżet GP, aby rywalizować o jak najlepsze nagrody. (o ile takie będą, a warto zainwestować, bo i konta premium też więcej ludzi wykupi).

Też jestem za zmianą związaną z poleconymi, aby otrzymywać % GP od poleconego. Wtedy też wolniej będzie się zbierało GP i muszą wykazać aktywność poleceni, aby uzyskać jakiś %.


RE: Kasacja punktów - ankieta - TheKkok2 - 29-06-2014 19:26

Jestem na tak. Pomysł Świetny i na pewno wpłynie lepiej na serwis Wink

Co do poleconych to jest mi to obojetnie bo i tak zgarniam jednego poleconego na rok Smile


RE: Kasacja punktów - ankieta - rafas95 - 29-06-2014 19:27

Wg mnie to drastycznie skrzywdzi tych co przez wiele miesięcy zbierają na jakąś konkretniejszą nagrodę, a przez to stracą i pieniądze i czas więc to jest najzwyczajniej kradzież Smile


RE: Kasacja punktów - ankieta - MaXimuS007 - 29-06-2014 19:46

''Dla np. firepremium byłoby to ok 50-100 nagród o wartości od 50 do 150zł''
Jeśli będą takie nagrody faktycznie to ja podziękuję temu serwisowi i sobie stąd po prostu odejdę. Jaja sobie robisz?!
Co do kasacji punktów to ja mogę swoje wykorzystać na aukcjach jeśli faktycznie będzie coś porządnego. Chociażby te kindle lub PSP. Kindle najlepiej, jak wspominałem paperwhite 2 i dobrze by było, jakby były z 3G i bez reklam.
Natomiast jeśli nie będzie nic ciekawego na aukcjach i będzie kasacja punktów, to ja się na to nie zgadzam! Jeśli tak by miało być to żądam zwrotu pieniędzy, za kupowane co miesiąc fire premium i jeszcze za konkursy sms. A poza tym to część z nas robiła cały czas zadania i ma być tak potraktowana?


RE: Kasacja punktów - ankieta - MrDrazy - 29-06-2014 20:41

Niech Tak Będzie


RE: Kasacja punktów - ankieta - Orneusz - 29-06-2014 21:05

Maximus ja takze dawałem co miech kase i nie wkurzam sie tak bez przesady


RE: Kasacja punktów - ankieta - Nortix - 29-06-2014 21:52

(29-06-2014 19:27)rafas95 napisał(a):  Wg mnie to drastycznie skrzywdzi tych co przez wiele miesięcy zbierają na jakąś konkretniejszą nagrodę, a przez to stracą i pieniądze i czas więc to jest najzwyczajniej kradzież Smile
żem się uśmiałbeka... Pisze jak BYK że będą aukcje na których większość pewnie się wyzeruje a ten komu się nie uda no niestety straci GP Smile powiadasz że to kradzież facepalm nie dość że administrator nie zrobi tego za waszymi plecami to jeszcze proponuje wam aukcje a wy dalej swoje pokerface
spinacie się o pieniądze które wydaliście...
1. Nikt wam nie kazał kupować FP wielu z nas zrobiło to z własnej i nie wymuszonej woli.
2. Spinacie się o to żeby wam oddać hajs hmm powiedzcie mi na jakiej podstawie admin ma wam oddać hajs?
3. Zrozumcie w końcu ten reset wyjdzie wam na dobre.
Ps: skończcie płakać bo nie których już kurwi*a chwyta jak czyta te posty Big Grin


RE: Kasacja punktów - ankieta - haha40027 - 29-06-2014 23:30

@nortix
Rozumiem frustrację, ale temat jest po to, żeby wyrazić własne zdanie, więc myślę, że od takich komentarzey można się jednak powstrzymać
Każdy ma własne zdanie i powinniśmy wszyscy to szanować Smile

Na pewno doceniamy, że admin nie robi tego za plecami