Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konto FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konto FB (/Temat-Sprzedam-konto-FB-92961)

Strony: 1 2


RE: Sprzedam konto FB - Patenciarz - 20-07-2014 16:53

Mam na paypal 1,37 kupie za to jakies konto FB nie musi miec znajomych moze miec pare dni stazu


RE: Sprzedam konto FB - dirtr - 21-07-2014 19:57

Jeśli ktoś mi oferuje za konto 10zł to nawet wam nie odpisze. Nie napisałem tego pw i żałuje nie wiem jaka by była cena ale ktoś mi zaoferował za to konto 100zł a sprzedałem za jakieś 50. Ale przed napisaniem tego posta to konto już dawno wystawiłem. Aktualnie robię nowe konto i aktualnie posiada: 100 znajomych i jest
Obserwowany przez 2 356 osób

Więc jeśli są osoby zainteresowane poproszę o pw wraz z ceną. Liczba osób obserwujących ciągle rośnie. Na bieżąco będę aktualizował ten post tutaj.


RE: Sprzedam konto FB - MostWanted - 21-07-2014 20:18

(21-07-2014 19:57)dirtr napisał(a):  Jeśli ktoś mi oferuje za konto 10zł to nawet wam nie odpisze. Nie napisałem tego pw i żałuje nie wiem jaka by była cena ale ktoś mi zaoferował za to konto 100zł a sprzedałem za jakieś 50. Ale przed napisaniem tego posta to konto już dawno wystawiłem. Aktualnie robię nowe konto i aktualnie posiada: 100 znajomych i jest
Obserwowany przez 2 356 osób

Więc jeśli są osoby zainteresowane poproszę o pw wraz z ceną. Liczba osób obserwujących ciągle rośnie. Na bieżąco będę aktualizował ten post tutaj.

jak ty to robisz, że masz tyle obserwujących


RE: Sprzedam konto FB - dirtr - 21-07-2014 22:50

Cytat:jak ty to robisz, że masz tyle obserwujących


Jestem popularną osobą, a później zmieniam na normalne nazwisko i imię haha Big Grin

EDIT: 2510 obserwujących
EDIT 2: 2918 obserwujących


RE: Sprzedam konto FB - kwazimodos - 24-07-2014 16:15

Skupuje "realne konta na fb" prosze zostawic gg lub nr tel do sms .

Zalezy mi na czasie


Sprzedam konto FB - daniel42na - 25-08-2014 00:16

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.