Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza (/Temat-Hajs-Hajs-Bejbe-Jakuza-92821)

Strony: 1 2 3


RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - yakuzapl - 19-06-2014 22:38

No wlasnie nie mam okreslonej metody zarobku i chce sobie wszystko jakos nakreslic zeby jakos wybrac . Ogolnie do PPA sie zrazilem. Wiem ze ludzie wyciagaja z tego sporo hajsu ale jakos nie mam na to pomyslu jeszcze . Moze jakis mentor czy łotever xd ?


RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - Arczi20 - 19-06-2014 22:46

na czym polega PPA? Big Grin


RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - yakuzapl - 20-06-2014 08:46

Mysle ze kilka sekund w google i bedziesz znal odpowiedz Smile


RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - Oriental123 - 20-06-2014 18:34

yakuzapl, polecam poradnik od piotrekprorok - jak zarobić na spamie, w sumie to są tam napisane
najprostsze i podstawowe rzeczy. Ale od tego powinieneś zacząć - tak myślę.
Życzę dużo inwencji twórczej i kreatywności - a dziennik na razie chyba nie ma sensu,
chyba że zaczniesz opisywać czego w danym dniu się nauczyłeś.
Pozdrawiam Smile


RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - yakuzapl - 20-06-2014 21:56

DZIEN 2

Dzis za mna bardzo udany dzien . Wpadlem na pomysl jak moge kilkukrotnie zwiekszyc konwersje na metodzie subsms . Niestety trudno mi okreslic czy jest to mozliwe wiec jesli ktos doswiadczony i zaufany w sprawach zarabiania sub sms zglosi sie na pw to bede bardzo wdzieczny za udzielona pomoc .

Pozdrawiam Smile

A tak na koniec dnia :




RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - yakuzapl - 23-06-2014 10:18

DZIEN 3


Wczoraj bylem dosc zarobiony dlatego dzis uzupelniam dziennik. Postanowilem zrezygnowac z zarobku metoda sub sms. To nie dla mnie Smile . Zabrałem sięza reaktywacje mojego starego bloga pod PPA na domence .com . Zainstalowalem wordpressa a cel na dzis to uzupelnienie pluginow i usprawnienie pod wzgledem graficznym no i jesli sie wyrobie to jutro zaczynam zarabianie pełną parą Smile






RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - Danysuw - 23-06-2014 10:24

PPA? Jesli zamierzasz wstawiac hacki itp to zycze powodzenia... raczej ciezko Ci bedzie przebic sie przez konkurencje Smile

PS: Najpierw ustalasz metode zarobku, a nastepnie piszesz dziennik


RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - yakuzapl - 23-06-2014 12:11

Nie koniecznie Smile . Dobrym przykładem jest np vankosiara Smile


RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - yakuzapl - 26-06-2014 20:15

DZIEN - ŁOTEVER

Wiecie co ? Dzis doszedlem do wniosku , ze PPA zajme sie jakos w sierpniu jak studnia sub sms wyschnie . Jak widze jaki hajs ludzie na tym trzepia po minimalnej linii oporu to czemu nie . Starczy na jakies najmniejsze wydatki mysle Smile Ogólnie mialem spore problemy z ogarnieciem szablonu na wp a jest bardzo fajny - idealny pod hacki ( jak ktos chce to moge zdradzic na pw ) Smile . Do PPA napewno wróce bo mam duze aspiracje jednak narazie ustawiam sobie cel . Do konca LIPCA na metodzie Sub SMS - 1000 zł Smile .

Do zrobienia na jutro:
OK 7- 10 kont na FB.
Dodanie masy znajomych.
Poczatki dodawania do grup Smile



RE: Hajs Hajs Bejbe - Jakuza - MrocznyKILL - 26-06-2014 21:35

Decyzja wreszcie zapadłą Tongue a więc powodzenia Smile