Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów (/Temat-SPRZEDAM-Znajdywacz-Nisz-Wykradacz-Opisow-92131)

Strony: 1 2


RE: [SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów - lolekxp - 27-06-2014 12:28

Myślę jednak że za dużo sobie cenisz to, taką liste blogów można samemu sobie w chwile lub dokladnie w dluzsza chwile zrobić, wystarczy od każdej dziedziny "hack" "key generator" "psn codes" "reedem codes" "crack" "jailbreaking" itp poszukac liderow na google i sobie ich wytypowac a potem codziennie patrzec co wrzucaja i ta liste wciaz mozna zmieniac, ja np. uzywam firefoxa a mam dodatkowo chrome i mam autostart kilka stron jak tylko odpale przegladarke chrome dzieki czemu nic mi sie nie miesza, druga sprawa kopiowane opisy co mi dadza? unikalna tresc jest dla googla pozywieniem nie dupe content (tak na jego podstawie mozemy opracowac swoj ewentualnie ale to mozna zwyczajnie kopiowac z blogow, a gdy zabezpieczone to wylaczyc javascript i po problemie).
Cena w stosunku do mozliwosci za wysoka, chyba wyceniles pisanie plugina a nie jego zastosowanie, dla mnie to ma wartosc 20zl i za tyle bym kupil a nawet moge tez sam napisac cos podobnego ale nie w formie plugina do wordpressa, tylko nigdy nie sadzilem ze ktos bedzie cos takiego w ogole potrzebowal, bo dla mnie to i tak najwygodniej miec dodatkowo przegladarke chrome z autostartem kilku stron a na firefox mam to co robie aktualnie Wink.


RE: [SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów - surfer0700 - 30-06-2014 01:33

Aha...
Napisałem:
(05-06-2014 17:54)surfer0700 napisał(a):  Jeżeli ktoś kopiuje treści przez źródło strony, subskrybuje sobie kanały blogów, albo dodaje je do ulubionych, tworzy z nich zakładki, albo zapisuje do pliku tekstowego i co jakiś czas sprawdza czy pojawiło się coś nowego, to efekt będzie "podobny".


Więc szczerze mówiąc to nie wiem po co ten post.
Tak czy inaczej dzięki za wyrażenie opinii, nikogo nie zmuszam do zakupu, każdy wyraźnie widzi co kupuje.
Sprzedałem 90% 'towaru' i nie dostałem żadnych wiadomości z obelgami, więc chyba jednak nie każdy ma ochotę tak jak ty, mieć otwartych 10 kart z najlepszymi blogami Wink

Yo!


RE: [SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów - lolekxp - 30-06-2014 09:41

(30-06-2014 01:33)surfer0700 napisał(a):  Aha...
Napisałem:
(05-06-2014 17:54)surfer0700 napisał(a):  Jeżeli ktoś kopiuje treści przez źródło strony, subskrybuje sobie kanały blogów, albo dodaje je do ulubionych, tworzy z nich zakładki, albo zapisuje do pliku tekstowego i co jakiś czas sprawdza czy pojawiło się coś nowego, to efekt będzie "podobny".


Więc szczerze mówiąc to nie wiem po co ten post.
Tak czy inaczej dzięki za wyrażenie opinii, nikogo nie zmuszam do zakupu, każdy wyraźnie widzi co kupuje.
Sprzedałem 90% 'towaru' i nie dostałem żadnych wiadomości z obelgami, więc chyba jednak nie każdy ma ochotę tak jak ty, mieć otwartych 10 kart z najlepszymi blogami Wink

Yo!

Nie zaprzeczam przecież nie napisałem tego posta aby cię obrazić bądź zanegować Twój produkt, po prostu sam też programuje i swoje odczucia co do ceny wyraziłem, bo praca rzeczywiscie byla nad pluginem ale same zastosowanie go nie wydaje mi sie tyle warte, choc mowiles o update wiec to sie okaze, na pewno ludzie co zakupili sa zadowoleni Smile pozdrawiam i powodzenia w najblizszych projektach Smile


RE: [SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów - surfer0700 - 30-06-2014 10:22

Nie no jasne, nie traktuje tego jako obraze Smile

Wczoraj poszła ostatnia sztuka. Na razie sprzedaż wstrzymana.

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.