Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
shortlink.fr zarabiaj w euro ZA DARMO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: shortlink.fr zarabiaj w euro ZA DARMO (/Temat-shortlink-fr-zarabiaj-w-euro-ZA-DARMO-90802)

Strony: 1 2 3


RE: shortlink.fr - xjointmanx - 11-05-2014 19:25

A co na hitleap idzie tak zrobić bo mam 12k min Smile


RE: shortlink.fr - DamianXIX - 11-05-2014 20:12

ja mam 20k zbieralem 15k na dobe ale przestalo sie to oplacac i przerwalem to dziala ten hl na tym czy nie ?


RE: shortlink.fr - radzix - 11-05-2014 20:42

na hitleap zalicza lecz musisz mieć premium, dziennie około 50centów przy 1 hitleap uruchomionym na kompie jakieś 10h+1vps, ale dziś ogolnie widzę że słabo zalicza nie wiem dlaczego bo za 2k wejść mam około 40centów a dziś tylko 13. Zobaczymy jak jutro będzie


RE: shortlink.fr - poczmail - 11-05-2014 20:52

Szkoda męczyć podzespołów za taką stawkę + dodatkowo jeszcze koniecznie wykupywać premium na HitLeap'ie. Mało opłacalny biznes z jakiejkolwiek strony by na to nie spojrzeć...


RE: shortlink.fr - radzix - 11-05-2014 21:20

niby mało opłacalny ale wydaje mi się że jak na pasywny zysk nie jest najgorzej, przynajmniej według mnie


RE: shortlink.fr - DamianXIX - 12-05-2014 14:27

@radzix włącz opcje pw albo zostaw jakiś kontakt bo mam kilka pytań i sugestii


RE: shortlink.fr - radzix - 12-05-2014 19:08

PW włączone, w razie potrzeby można pisać na gg 10247324.
Informacja tych którzy mają niskie zarobki pomimo 2-3k wejść otóż wysłałem maila z zapytaniem dlaczego tak się dzieje a to odp:
"Hello,

I just checked your account : It seems that your hits comes from http://binbox.io/

You have also a low quality hits ( maybe bot traffic ? ). This is why i had to lower your incomes with lower rates. ( You are not the only member in this case )

Regards,
Fabien"

Oznacza to że trzeba zmieniać pochodzenie trafficu po tym mailu nie dostałem bana i otrzymałem moją kolejną wypłatę więc chyba nie banują jeśli ktoś używa hitleap premium


RE: shortlink.fr - RoyMaster - 12-05-2014 19:15

Wypłata zlecona lecz za długo tutaj nie posiedzę ;/


RE: shortlink.fr - radzix - 12-05-2014 19:56

UWAGA !!! Nie akceptują traffica z twitterA!!


RE: shortlink.fr zarabiaj w euro ZA DARMO - RoyMaster - 15-05-2014 13:38

Dzisiaj dobijam do drugiej wypłaty i chyba kończę na tym zarabiać ;/