Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe hostingi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Darmowe hostingi (/Temat-Darmowe-hostingi-89702)

Strony: 1 2


RE: Darmowe hostingi - aero2 - 22-04-2014 10:43

Jeszcze można spróbować na http://24tm.pl/ dziennie wytrzyma 10000 uv.


RE: Darmowe hostingi - PanCaro - 22-04-2014 10:51

(22-04-2014 10:43)aero2 napisał(a):  Jeszcze można spróbować na http://24tm.pl/ dziennie wytrzyma 10000 uv.

aaa to taki hosting "noł njem" Jerk2

Z regulaminu:

Cytat:24tm.PL jest obsługiwany przez Hostinger ® International Ltd.

A tu na forum chyba ktoś wspominał aby omijać Hostinger xd

Wkleiłbym cały regulamin ale można sobie samemu wejść i przeczytać.
Jakie są tam zakazy co do stron www xD

Cytat:Ponadto Użytkownik zobowiązuje się nie korzystać z usługi w celu:

Mogę się założyć że jeśli autor tego tematu skorzysta z tej darmowej to usługi jego strona nie wytrzyma dłużej niż 5 godzin Big Grin Z powodu regulaminu


RE: Darmowe hostingi - linoskoczek - 22-04-2014 11:06

(22-04-2014 10:32)Danny napisał(a):  Ja mam na webd.pl, cena bez limitu wynosi 300zł/rok, na Biznes-Host wynosi to 169zł/rok, na Mintshost jest to cena 120zł/rok. I teraz nie wiem, czy pod przyszłe strony kupić osobne hostingi, a pod swoje osobne przy takim ruchu jaki Ci podałem? Wogóle to najchętniej skorzystałbym z Twojej poleconej firmy jak masz aż tyle stron na 1 hostingu.

Na Twoim miejscu kupiłbym 2 oddzielne hostingi - 1 dla klientów i 1 dla siebie. Hosting dla klientów zapewne będzie mógł byś słaby tak jak już wcześniej wywnioskowaliśmy. Dla siebie wybierzesz jakiś hosting też z niższej półki, lecz nie najsłabszy pakiet, skoro ma być 10 tysięcy odsłon dziennie.
Strony dla klientów robisz w czystym HTML czy korzystasz z jakiegoś CMS jak np. Wordpress? W HTML będą na pewno lżejsze i wtedy mógłbyś brać nawet najmniejszy pakiet w Hekko lub START w Biznes-Host.
Na Twoje strony polecałbym Hosting Indywidualny STANDARD z Biznes-Host.

Biznes-Host ma atrakcyjniejszą ofertę, natomiast jeśli będziesz miał trzymać strony klientów przez X lat, to z Hekko wyjdziesz lepiej, a najsłabszy pakiet powinien wytrzymać z lekkim HTML.


RE: Darmowe hostingi - GoodLecki - 22-04-2014 11:48

Darmowe hostingi są dobre na śmieciowe strony i wszelkiego rodzaju syf. Na dodatek nawet dobre strony na takich hostingach są deprecjonowane bo w otoczeniu jest sam spam.


RE: Darmowe hostingi - linoskoczek - 22-04-2014 12:04

(22-04-2014 11:48)GoodLecki napisał(a):  Darmowe hostingi są dobre na śmieciowe strony i wszelkiego rodzaju syf. Na dodatek nawet dobre strony na takich hostingach są deprecjonowane bo w otoczeniu jest sam spam.

Dołączmy do tego niestabilność działania i możliwość zablokowania strony przez usługodawcę.


RE: Darmowe hostingi - Danny - 22-04-2014 14:01

@linoskoczek

Póki co na CMS. Z czasem może dojdą jakieś sklepy internetowe, ale to daleeeeka droga jeszcze Tongue
A o czystym HTML to raczej nie myślałem póki co.

Swoje trzymam na webd.pl póki co, ale coraz więcej osób poleca biznes-host i raczej się przesiądę, widzę że ceny mniejsze Tongue Chociaż jeszcze nad Hekko tez pomyślę.

A dlaczego z Hekko wyjdę na tym lepiej, jeżeli będę używał X lat?

Tak zrobię, strony klientów na innym serwerze, a swoje na innym, obydwa płatne Big Grin

Póki co 1 klienta osadziłem na prywatnym hostingu z webd, za jakiś czas jak zacznę "rozkręcać" webmasterstwo to przerzucę.

Bardzo wszystkim dziękuję za rady Smile


RE: Darmowe hostingi - linoskoczek - 22-04-2014 15:58

(22-04-2014 14:01)Danny napisał(a):  @linoskoczek

Póki co na CMS. Z czasem może dojdą jakieś sklepy internetowe, ale to daleeeeka droga jeszcze Tongue
A o czystym HTML to raczej nie myślałem póki co.

Swoje trzymam na webd.pl póki co, ale coraz więcej osób poleca biznes-host i raczej się przesiądę, widzę że ceny mniejsze Tongue Chociaż jeszcze nad Hekko tez pomyślę.

A dlaczego z Hekko wyjdę na tym lepiej, jeżeli będę używał X lat?

Tak zrobię, strony klientów na innym serwerze, a swoje na innym, obydwa płatne Big Grin

Póki co 1 klienta osadziłem na prywatnym hostingu z webd, za jakiś czas jak zacznę "rozkręcać" webmasterstwo to przerzucę.

Bardzo wszystkim dziękuję za rady Smile

Ok, czyli zmieniam swoje zdanie na temat hostingów, które powinieneś wybrać.
Tobie proponuję hosting indywidualny STANDARD: http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit
zaś jako serwer dla klientów hosting biznesowy STANDARD: http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bh Będziesz miał luźniejszą restrykcję procesora.

Hekko wyszłoby taniej, bo z roku na rok serwer tanieje.
W sumie to i tak są beznadziejne kwoty, bo za 2 lata będziemy kupować serwery o 2x większych parametrach niż teraz, ale za taką samą cenę. Rynek hostingów dość szybko się rozwija, a sprzęt komputerowy coraz bardziej tanieje.


RE: Darmowe hostingi - Danny - 22-04-2014 20:30

(22-04-2014 15:58)linoskoczek napisał(a):  
(22-04-2014 14:01)Danny napisał(a):  @linoskoczek

Póki co na CMS. Z czasem może dojdą jakieś sklepy internetowe, ale to daleeeeka droga jeszcze Tongue
A o czystym HTML to raczej nie myślałem póki co.

Swoje trzymam na webd.pl póki co, ale coraz więcej osób poleca biznes-host i raczej się przesiądę, widzę że ceny mniejsze Tongue Chociaż jeszcze nad Hekko tez pomyślę.

A dlaczego z Hekko wyjdę na tym lepiej, jeżeli będę używał X lat?

Tak zrobię, strony klientów na innym serwerze, a swoje na innym, obydwa płatne Big Grin

Póki co 1 klienta osadziłem na prywatnym hostingu z webd, za jakiś czas jak zacznę "rozkręcać" webmasterstwo to przerzucę.

Bardzo wszystkim dziękuję za rady Smile

Ok, czyli zmieniam swoje zdanie na temat hostingów, które powinieneś wybrać.
Tobie proponuję hosting indywidualny STANDARD: http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit
zaś jako serwer dla klientów hosting biznesowy STANDARD: http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bh Będziesz miał luźniejszą restrykcję procesora.

Hekko wyszłoby taniej, bo z roku na rok serwer tanieje.
W sumie to i tak są beznadziejne kwoty, bo za 2 lata będziemy kupować serwery o 2x większych parametrach niż teraz, ale za taką samą cenę. Rynek hostingów dość szybko się rozwija, a sprzęt komputerowy coraz bardziej tanieje.

A dlaczego zmieniasz zdanie na Biznes Host?


RE: Darmowe hostingi - linoskoczek - 23-04-2014 17:01

Bo w Hekko jest pakiet bardzo mały, a w Biznes-Host zaczyna się od 61zł, ale skoro mówisz, że strony nie będą w czystym HTML, to lepiej tak małego pakietu nie brać.


RE: Darmowe hostingi - aero2 - 23-04-2014 22:20

Dobry ten BackupFTP.pl jest jak na darmowy hosting bez reklam.