Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto instanter.pl z saldem 240 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konto instanter.pl z saldem 240 zł (/Temat-Konto-instanter-pl-z-saldem-240-zl-89317)

Strony: 1 2


RE: Konto instanter.pl z saldem 240 zł - Duxone00 - 14-04-2014 19:49

Sprzedajesz z mailem razem ?

jaka gwarancja że na koniec kwietnia nie pójdzie info do instantera o przejęcie konta przez kogoś (tzw. włamanie)
i by zwrócili Ci konto?


RE: Konto instanter.pl z saldem 240 zł - lapribbi - 14-04-2014 22:27

(14-04-2014 15:26)BloNdyN napisał(a):  Pewnie Fraudy i dlatego tak tanio..

Fraud to ty Smile nabij ze 5 fraudów na instanterze to masz pięknego bana także zostaw swoje filozofie dla siebie.

Poprostu potrzebuje kasy niestety zdarza się że kasa jest potrzebna na zaraz

Panowie tak sprzedaje całe konto + maila do tego konta. Nie mam zamiaru potem wchodzić na tego maila wam kraść konta czy coś.

Potrzebuje na urodziny mojej (są w czwartek) kase to sprzedaje konto i nie mam zamiaru potem wam się włamywać. Kasę otrzymam od was taką jak chce za konto a wy możecie nawet potem na tym koncie zarabiać ja na nie nigdy nie wejdę.

Do tego mam na koncie refów jeden znany i aktywny więc kasa co jakiś czas z niego wpada.

Jak do środy nie będzie chętnych do kupna konta to napiszę do admina o zamknięcie tematu bo potem już po ptokach.

Jeśli się boicie to mogę poprosić kogoś z zielonych żeby towarzyszył przy tranzakcji (bo widzę od razu padają słowa że potem będę hakował wam kontoWink



RE: Konto instanter.pl z saldem 240 zł - USA - 16-04-2014 11:28

Kupione wszystko ok polecam.
Sprzedawca uczciwy i godny zaufania.


RE: Konto instanter.pl z saldem 240 zł - lapribbi - 16-04-2014 15:35

Dzięki slicznie za zakup Smile

I co połowa tematu to spam z oszczerstwami że potem będę chciał hakować Smile żallllllll

Temat do zamknięcia


Konto instanter.pl z saldem 240 zł - surfer0700 - 19-05-2014 07:27

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.