Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na pobieraniu plików? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na pobieraniu plików? (/Temat-Zarabianie-na-pobieraniu-plikow-89287)

Strony: 1 2


RE: Zarabianie na pobieraniu plików? - Knight97 - 14-04-2014 18:32

Przepraszam za post pod postem - mój telefon już tak fatalnie chodzi, że edytować nie dam rady Wink Jutro z lapka połączę posty.

Praktycznie aplikacja jest zrobiona w 20%. Mam już zrobioną w większości weryfikację pobrań, prawdopodobnie jutro będzie już w pełni gotowa. Pozwoli mi to zaimplementować większą część apki, co pozwoli na powolne przygotowania do bety. Obliczyłem sobie dokładniej jak by wyglądały zarobki. Licząc, że adf.ly da za wyświetlenie 0.00063$ , turbobit da 0,007$ za pobranie mamy praktycznie 0,00763$. Szukam dodatkowych serwisów typu adf.ly czy shorte.st. Myślę, że po dodaniu kilku skracaczy powinniśmy dojść do 0,01$ za wejście i pobranie, co da 0,03zł dla mnie. Licząc, że zysk dla Was musiałby być opłacalny zysk byłby dzielony 1:1 - 1,5gr dla usera, 1,5 gr dla mnie przy plikach ok. 40mb.

Oprócz tego można by spróbować dodać skracacze jako dodatkowy sposób zarobków - ale to były by malutkie zarobki.


RE: Zarabianie na pobieraniu plików? - Knight97 - 16-04-2014 17:35

Znowu przepraszam za kolejny post.

Szukam osób do alpha-beta testów aplikacji. Apka będzie działała na razie tylko na Windowsie. Plik podrzuce chętnym na pw - muszę sprawdzić, czy wszystko odpowiednio działa na różnych windowsach, u różnych użytkowników.

Jedna sprawa - będzie trzeba zmienić folder pobierania przeglądarki Internet Explorer na folder:
[Dysk]:\[folder, gdzie się znajduje apka]\download
na przykład:
C:\Users\Pulpit\Pobzar\download


RE: Zarabianie na pobieraniu plików? - aklopis - 16-04-2014 17:57

ja proponowalbym sie skupic bardziej na ppa. jezeli jest to legalne(wg serwisow) to zysk bylby duzo wiekszy. jak juz wchodzi z czyms takim to nie tylko na polski "rynek".


RE: Zarabianie na pobieraniu plików? - Knight97 - 17-04-2014 08:28

Początkowo skupię się na testach w Polsce, oraz testy będę prowadził na ppd, w późniejszym czasie nie wykluczam gdy apka będzie w 100%prawidłowo działała - wtedy pomyśle nad dodaniem ppa, zarobku na adf.ly itp, może jakiś rotator wbudowany. Ale w chwili obecnej aplikacja jest do sprawdzenia czy działa poprawnie.

Do testerów - linki podeślę później, jak bede na pececie - teraz jestem na androidzie

Dla osób chętnych do beta testów. Aplikacja w chwili obecnej nie daje możliwości zarobku. To jest tylko sprawdzenie poprawności działania aplikacji. Nie wykluczam jednak drobnych nagród dla osób biorących czynny udział w testach.


RE: Zarabianie na pobieraniu plików? - koneser00 - 25-10-2015 00:08

(17-04-2014 08:28)Knight97 napisał(a):  Początkowo skupię się na testach w Polsce, oraz testy będę prowadził na ppd, w późniejszym czasie nie wykluczam gdy apka będzie w 100%prawidłowo działała - wtedy pomyśle nad dodaniem ppa, zarobku na adf.ly itp, może jakiś rotator wbudowany. Ale w chwili obecnej aplikacja jest do sprawdzenia czy działa poprawnie.

Do testerów - linki podeślę później, jak bede na pececie - teraz jestem na androidzie

Dla osób chętnych do beta testów. Aplikacja w chwili obecnej nie daje możliwości zarobku. To jest tylko sprawdzenie poprawności działania aplikacji. Nie wykluczam jednak drobnych nagród dla osób biorących czynny udział w testach.

gg 6306573 chetnie pomogeSmile


RE: Zarabianie na pobieraniu plików? - kusas - 25-10-2015 00:56

Jezu ale odkop xD złotą łopate bym ci dał :V