Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling (/Temat-Simple-Traffic-Exchange-cos-jak-angielski-Jingling-88666)

Strony: 1 2 3


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - lots_terror - 04-05-2014 19:42

(18-04-2014 15:59)saucer66 napisał(a):  Mozna z niego korzystac przy shorte ? Bo poprzednio robilem hitleapem przy shorte i dostalem bana...

Jeśli korzystasz z głową to można. Chociaż na shorte akurat mało wejść nabija.


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - persil34 - 16-05-2014 23:13

jak chcecie wysiwtlenia i traffic to polecam hitleapa i mam minut duzo do sprzedania piszcie pw


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - Atex - 31-05-2014 18:12

Bot bardzo dobrze działa na CoinURL. :)


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - cord - 01-06-2014 13:53

Macie coś co nabija szybciej? Przydałoby mi się ;]


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - 45ArekPL - 01-06-2014 14:53

jak to poprawnie skonfiurować jak dodałem stronkę to co nic nie musze robić i samo będzie wbijać ?


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - imperator123 - 01-06-2014 18:24

Super program.
Szkoda ,że około 170 osób online ,jakby było tak z 500 to by było fajnie.
Ale i tak jest dobrze wydaje mi się ,że nawet lepiej niż z hitleap ,na którym drastycznie spadła licza unikalnych wejść.


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - cord - 01-06-2014 20:45

No rozsyłajcie to bo program ma potencjał Big Grin


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - imperator123 - 02-06-2014 08:21

Mam taki problem.Wczoraj nabiło mi 200 wejść a dzisiaj w ogóle nawet 1 nie dostałem przy 30 minutach działania programu .Co jest?


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - Cathaoir - 02-06-2014 17:18

Jak dla mnie program bardzo fajny, o dziwo nabija na shorte.st co mnie miło zaskoczyło ;D Jedyny minus to liczba użytkowników (wiem, żadnej nowości nie przedstawiłam). Postaram się rozesłać po znajomych i zobaczę jak nabijanie pójdzie jutro.


RE: Simple Traffic Exchange - coś jak angielski Jingling - SilentHill - 19-07-2014 14:55

Witam Szanownych Forumowiczów.

Mam pytanko odnośnie tego bota. Być może ktoś bardziej doświadczony, będzie mi w stanie podpowiedzieć, jakie jest najlepsze ustawienie kliknięć w link na godzinę? Bo gdzieś czytałem, że najlepszy jest przedział między 25 a 30. Tylko, że ten przedział dotyczył bota "Twister Traffic". Korzystałem z niego, ale na shorte.st nie nabijał mi wejść. Pytam, ponieważ nie chcę przegiąć pały z tymi kliknięciami. Bo nie po to umieściłem go w systemie, żeby dostać bana... Na razie jadę 27 na godzinę Smile Aha, no i za każdym razem gdy włączam komputer, bot dostaje inne 10 URLi, żeby kliknięcia były we wszystkie linki, a nie ciągle w te same.

W razie gdyby ktoś chciał poszperać w ustawieniach linku, (URL Settings) to domyślna liczba wejść na godzinę to 125. Jak dla mnie trochę za dużo -> Obszar "traffic flow settings"

Źródła kliknięć są domyślnie ustawione na cały świat -> Obszar "Geotargeting".
Ale można zmienić je na konkretny kontynent.

Zaś w polu tekstowym "Custom Referral Links (Maximum 10 URLs)" Umieszcza się linki do miejsc z których pochodzi ruch, czyli kliknięcia. Np. z FB lub twitter`a.

Jeżeli macie tam konta razem z linkami przepuszczanymi przez shorte.st, to gorąco polecam wpisać je tam. Ponieważ wtedy będzie wiadomo, że te linki w tych serwisach istnieją. A nie, że źródła ruchu pochodzą z Księżyca.

Aha adres URL Należy ZAWSZE zacząć od http://

Nie zapomnijcie też kliknąć ikonki koła zębatego i włączyć łączenie przez proxy. Domyślnie jest wyłączone. Można włączyć domyślne proxy dla IE. Lub wpisać ręcznie inny serwer, wraz z numerem portu. Listę serwerów proxy można wygooglować.

Ale to tak słowem dla niewtajemniczonych. Mam nadzieję, że się przyda.

Pozdrawiam.

A jeśli coś źle opisałem, proszę o poprawienie mnie. Bo nie chcę wciskać ludziom kitu.